+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

EQIS CRM systém, cloud CR

Klíčová slova: crm, systém, cloud, online, řešení, EQIS

Datum vloľení do katalogu: 24. b?ezna 2014

Popis: EQIS CRM - opravdu přehledný systém CRM. Možnosti provozování - CRM cloud, CRM řešení na míru. Marketingová funkčnost, integrovaná pošta, Google Calendar sychronizace, mobilní podpora a mnoho dalších funkcionalit.

Web: www.eqis-crm.cz

Další související informace

Povinné ručení porovnání

ručení, pojištění, facebook, online, auto – Povinné ručení porovnání on-line na Facebooku. Srovnej 14 pojišťoven online a najdi si nejvýhodnější povinné ručení. Využijte srovnání nejen povinného ručení ale i doplňkového pojištění.Na našich stránchách najdete podrobné informace o povinném ručení.

Aukce Aukro online prodej

Aukce Aukro, www.aukro.cz , online, aukční portál, – Aukce Aukro.cz nabízí online prodej i nákup pomocí aukčního systému. Nabízet lze celou řadu zboží. Nákup a prodej za nejvýhodnější ceny. Poradíme jak se registrovat a aktivovat svůj účet, jak využívat všechny služby a programy.

CMS HappySite

CMS, CMS www, redakční systém, publikační systém, – Redakční systém HappySite umožňuje jednoduchou správu obsahu www stránek. Redakční systém HappySite je velmi intuitivní a snadno ovladatelný a nabízí rozsáhlou správu jak osobních, tak firemních www stránek. Pomocí redakčního systému HappySite definujete strukturu webu, spravujete jednotlivé stránky, vkládáte obrázky a soubory ke stažení, vytváříte aktuality a fotogalerii. HappySite vám šetří čas i peníze, protože nejste závislí na dodavateli www řešení. K redakčnímu systému HappySite můžete dokoupit řadu doplňkových modulů a obdržíte až 4 aktualizace ročně zdarma.

Načítání trvalo 2.7697 sekund.