+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Eshop s bižuterií

Klíčová slova: bižuterní komponenty, afroháčky, náušnicové háčky

E-mail: kampet@kampet.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. ??jna 2011

Popis: Nabízíme Vám velkoobchodní a maloobchodní prodej bižuterních a vintage komponentů, minerálů, šperkových kamenů, stuh, textilní galanterie a metráže látek. Vše co potřebujete k výrobě originálních šperků, které budou ideálním dárkem pro Vaše blízké

Web: www.galanterie-latky.cz

Další související informace

Top-korálky.cz, komponent

komponenty, Swarovski, korálky, bižuterní, návody – Nabízíme komponenty Swarovski Elements, jako jsou korálky Swarovski, přívěsky Swarovski, nalepovací kameny Swarovski, dále bižuterní komponenty a kovodíly, říční perly. U nás naleznete návody na korálky a inspiraci na korálkování.

Expressport

sport, lyže, běžky, sjezdové, boty, vázání, kola – Prodej sportovních potřeb. Lyže, běžky, kola, sjezdové a běžecké boty, hole, helmy, vosky, sportovní oblečení, batohy, tašky, doplňky. Především značky Fischer, Nordica, Salomon, Axon, Toko, Leader Fox, Rock Machine, Acstar, Shimano, Sigma, Ked.

Toho korálky

korálky, komponenty, toho – Korálky Toho jsou velmi precizní japonské rokajlové korálky. Toho korálky jsou obecně konkurentem rokajlu od Preciosy, českého výrobce. Jsou vhodné na výrobu šitých šperků a jsou velice oblíbené hlavně při tvorbě malých, přesných řad.

Načítání trvalo 2.9494 sekund.