+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Evropské obchodní centrum

Klíčová slova: Evropské obchodní centrum,obchod,obchodni centrum,

E-mail: eocentrum.linkovani@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. srpna 2009

Popis: Databáze a katalog podnikatelů Internetový portál EOCentrum.cz je součástí projektu EBCentre.eu (Europan business centre) jako projekt zaměřený na zařazování a zveřejňování podnikatelských subjektů v ČR.

Web: www.eocentrum.cz

Další související informace

Pomahame.info

Evropské centrum odškodnění, EvCO, odškodnění – EvCO je jedinou společnosti svého druhu v České Republice. Zabýváme se získáváním náležitého odškodného pro účastníky dopravních nehod, kteří utrpěli újmu na zdraví. Odškodnění získáváme ze zákonné pojistky viníka nehody. Jsme prostředníkem mezi klientem a pojišťovnou. Bráníme zájmy klienta. Máme své posudkové lékaře, advokátní kanceláře a rychlou administrativu. Nabízíme jedinečný produkt svého druhu. Dokumenty přeměníme na peníze. Klient neplatí žádné vstupní poplatky. Vše vyřídíme za klienta. Klient se nemusí o nic starat, nikam chodit, nikomu se nic nemusí platit. Pouze čekáte v klidu svého domova, kolik se naší společnosti pro Vás podaří z pojišťovny vymoci. Až z částky, kterou se nám podaří získat nad rámec původní hodnoty pojistky, bude vyplacena provize našemu centru. Zbytek putuje ke klientovi.

Rehabilitace, masáže Praha. Čokoládová masáž, lávovými kameny

masáže, relaxace, centrum, rehabilitační služby, P – Naše studio zdraví Ellen ( Praha ) nabízí komplexní rehabilitační služby, masáže, lymfatické drenáže, relaxaci a fyzioterapii pomocí rolletic, celulitida, kosmetický salón, pedikúra, manikúra, rehabilitace a anticelulitidní programy

Načítání trvalo 0.0662 sekund.