+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

EXACT

Klíčová slova: exact, software

E-mail: ostrava@santim.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. ??jna 2012

Popis: Exact Software pomáhá svým zákazníkům zajistit maximalizaci výnosů a minimalizaci nákladů díky nabídce jednotného integrovaného portálového řešení, lokalizovaného řešení navrženého pro potřeby mezinárodních společností, přístupu k zákazníkům po celém světě díky vlastní mezinárodní síti poboček a infrastruktury služeb optimalizované pro podporu zákazníků.

Web: www.exactsoftware.cz/

Další související informace

vse o pc a windows

vse o pc windows hardware software – vse o pc a windows treba jak zjistit heslo do windows a windows 7 taky neco o pc tuningu hardwaru softwaru

BOOKTERRA, s.r.o.

online rezervační systémy, hotelový software – Společnost BOOKTERRA je dodavatelem špičkové rezervační technologie a online marketingové strategie pro hotelový průmysl. Dnes nejde už jen o to mít webové stránky, ale je třeba mít takový nástroj, který promění jejich návštěvníky na skutečné klienty. BOOKING ENGINE znamená přidat na webovou stránku hotelu tlačítko ‚online rezervace'. Je to funkce, která zvedne prodej o 30%. CHANNEL MANAGER - automatická, centrální správa portálů Booking.com, Venere, Expedia a Hotel.de. CRS - Centrální rezervační systém pro hotelové řetězce, touroperátory, cestovní kanceláře, kohokoli, kdo na svých webových stránkách podporuje nebo chce podporovat prodej ubytování. Neztrácejte potencionální hosty jen proto, že nemohou rezervovat online!

OTYS - nábor personálu

hr software nabor naborovy personalni kandidat – Společnost OTYS nabízí sofistikovaný recruitment software pro zjednodušení náboru a výběru kandidátů. Mezi základní funkce tohoto personální softwaru patří zasílání e-mailů, tvorba položek kalendáře a správa (obchodních) kontaktů, uchazečů a pracovních míst – v podstatě vše, co by měl efektivní náborový systém obsahovat.

Načítání trvalo 0.0559 sekund.