+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Exekuce a exekutoři

Klíčová slova: exekuce, exekutor, exekutorský, exekutorská komora

Datum vloľení do katalogu: 4. ?nora 2012

Popis: Exekuce - pro někoho pohroma, pro jiného jediná cesta k právu. Exekuce může být jak životní katastrofou, tak výhrou - samozřejmě podle toho, na které straně barikády stojíte. Specializovaný blog o exekutorech a exekucích přináší mnoho informací: co je exekuce, kdo je exekutor, jako probíhá exekuce a další. Dozvíte se také, kde jsou ve vašem okolí exekutorské úřady a jak jsou služby exekutorů honorovány. Nemalá část webu je věnována proglematice oddlužení.

Web: exekutorsky.blogspot.com/

Další související informace

Právní poradna

právo, poradna, pomoc, exekuce, exekutor, soud – Poradenství zdarma v oblastech práva občanského, rodinného, bytového, pracovního, trestního, správního, ochrany spotřebitele práva autorského, nemovitostí, oddlužení, výkonu rozhodnutí a exekuce a dalších. Vše bezplatně.

ENTERplex

aukce, e-aukce, elektřina, plyn, elektrická – Hlavní činnost společnosti ENTERplex, s.r.o. je zprostředkování obchodu prostřednictvím elektronických výběrových řízení. On-line výběrové řízení nebo-li elektronická aukce je realizovaná nejen pro větší klienty jednotlivě, ale i pro více menších klientů, čili ve společné účasti hromadně většího objemu. Dodavatelé v elektronické aukci v přímé soutěži snižují cenu ve prospěch klienta a klient má tímto garanci, že se dostává na nejnižší ceny na českém trhu a to zcela transparentně za jeho přímé účasti v elektronické aukční síni, kde dodavatelé svádí obchodní boj.

Načítání trvalo 0.0588 sekund.