+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ezoterikashop sk

Klíčová slova: ezoterika, sperkovnice, feng shui

E-mail: ezot.erika@yahoo.com

Datum vloľení do katalogu: 3. ?ervence 2013

Popis: Ezoterika je vo svojej podstate duchovné učenie. Učí nás o sile myšlienok a pozitívneho myslenia, slúži k získaniu zdravia, šťastia, sebapoznania a k sebazdokonaleniu. Je to filozófia, ktorá hľadá odpovede na otázky ohľadne zmyslu života, o reinkarnácii, teda posmrtného života a minulých životoch.

Web: www.ezoterikashop.sk/sperkovnica/

Další související informace

Ezoterický rozcestník - E

ezotera, zdraví, alternativní medicína, ezoterika, – EZOterický Servis (ezos) Vám přináší mnoho informací z oblastí ezoterika, alternativní medicína, zdraví, životní styl, záhady, tajemno a magie. Součástí je databáze esoterických akcí, seznam poradců a provozoven, vegetariánská kuchařka a seznamka. Využít můžete i služby internetového obchodu Tajemno.com a Artrelax.cz

Duchovné poradenstvo Zden

Zdenka, veštenie, poradenstvo, kurzy, ezoterika, – Táto stránka je venovaná ezoterike, vešteniu a duchovnému poradenstvu. Zaoberá sa výkladom z kariet, astrológiou a analýzou karmických a psychických blokov pochádzajúcich z minulých životov. Taktiež sa zaoberá bielou mágiou a energetickým čistením.

Feng Shui

Feng shui, bydlení, pohodlí, život, příroda – Nabízím Vám konzultaci zdravého bydlení pomocí čínského tradičního učení Feng Shui. Provádím harmonizaci prostoru bytů, domů i kanceláří. Vše v souladu s harmonií lidského života a okolní krajiny. Dopřejte si zdravé bydlení a plnohodnotný život.

Načítání trvalo 0.0595 sekund.