+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Facebook marketing

Klíčová slova: Správa stránek na facebooku, správa profilů

E-mail: info@facebook-poradce.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. b?ezna 2013

Popis: Správa a poradenství facebook stránek organizací, firemních profilů na facebooku a profilů pro města a obce. Konzultujeme a řešíme pro klienty dlouhodobý marketing na sociálních sítích, budujeme vztahy s klienty a pomáháme propagaci a šíření informací tímto moderním a populárním komunikačním kanálem.

Web: www.facebook-poradce.cz

Další související informace

Správa sítí a IT

správa sítí, správa IT, správa, počítačové sítě, – Kompletní správa počítačových sítí, serverů i pracovních stanic včetně veškerého příslušenství. Externí správu realizujeme dle Vašich potřeb a požadavků buď na základě smluvní spolupráce nebo formou jednorázových zásahů u klienta. Rovněž poskytujeme podporu jednotlivých IS/IT projektů (IS = Informační systém, IT = Informační technologie), jako např. stěhování, založení nové pobočky firmy, nákup nových PC a podobně.

porsnet - IT specialista

počítače Mnichovice, komplexní správa sítí, Nagios – Nabízíme Vám poradenství v oblasti informačních technologií. Poradíme Vám jaký hardware a software je vhodný pro Vaše osobní či pracovní potřeby. Navrhneme Vám efektivní a cenově výhodné řešení. # návrh a realizace domácích či firemních sítí, volba topologie a komponent # správa stávajících sítí, konfigurace serverů a koncových zařízení # instalace a konfigurace linuxových serverů: např. ftp, Samba, mail, web

Správa nemovitostí

správa nemovitostí, správa domů, údržba domů – Věříme ve správu nemovitostí bez starostí. Naše správcovská firma Nowa Property si zakládá na individuálním přístupu a vysoké kvalitě nabízených služeb. Zaměřujeme se na správu domů nebo jiných nemovitostí.

Načítání trvalo 0.0517 sekund.