+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Fashionshoppingguide.com

Klíčová slova: Nákupní průvodce, Outlety, Butiky, Nákupní ulice,

E-mail: info@fashionshoppingguide.com

Datum vloľení do katalogu: 20. srpna 2012

Popis: Průvodce nákupem po Evropských městech s množství oblíbených obchodů, butiků, outletů a světově známých nákupních ulic. FashionShoppingGuide umožňuje též hledání a plánování tras po designérech, značkách či módních stylech. FashionShoppingGuide Vás provede, jak a kde můžete nakoupit a co neminout, pokud se vydáte do oblíbených destinací v Evropě. Nákupní průvodce Vám umí naplánovat trasu po oblíbených obchodech, outletech, buticích či provést světově známou nákupní ulicí. Výběr obchodů i dle značek, designérů a světových módních stylů.

Web: www.fashionshoppingguide.com/

Další související informace

Nákupní software

nákupní aukce, reverzní aukce, výběrová řízení – Profesionální sofwarový nástroj pro reverzní aukce, nákupní aukce, výběrové řízení. Úspora nákladů při nákupu zboží, materiálu a služeb. Plně internetová aplikace s napojením na informační systém firmy, nulové provize z ušetřených peněz.

Nakupni-taska.cz

ekologicka taska, nakupni taska, envirosax – Ekologická nákupní taška Envirosax - krásná dizajnová taška, v praktickém provedení se dá stočit do malé ruličky, voděodolný materiál, nosnost až 20 kg, vhodná pro ženy, muže i děti. Ideální dárek pro každou ženu.

Obchodní centrum Harfa

Obchodní centrum Harfa, Nákupní centrum – Galerie Harfa je největším obchodním a administrativním centrem v Praze. Nachází se v těsném sousedství O2 areny v Praze Vysočanech.

Načítání trvalo 0.0578 sekund.