+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Figuríny, ramínka, štend

Klíčová slova: Figuríny, ramínka, štendry, regály, police,

E-mail: sponanupakycz@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. listopadu 2010

Popis: SPONA.cz nabízí kompletní vybavení prodejen a montáže obchodů se specializací na figuríny, ramínka, štendry, regály, police, etikety a cenovky.SPONA.cz nabízí kompletní vybavení prodejen a montáže obchodů se specializací na figuríny, ramínka, štendry, regály, police, etikety a cenovky.

Web: www.spona.cz

Další související informace

Vybavení prodejen

vybavení prodejen, vitríny, regály, prodejny, – Pokud máte prodejnu nebo obchod, vítejte na tomto informačním webu, kde Vás chceme seznámit se vším, na co musíte myslet, pokud si chcete vybavit prodejnu nebo obchod. Jaké vybavení prodejen zvolit se dočtete tady.

Regály, regálové systémy

regály, regálové systémy, sklady, police, regál – Firma Profi regály se specializuje především na regály a jejich doplňkové příslušenství. Sháníte policové regály, paletové regály, patrové sklady, regály na plechy, výklopné police, rohové komponenty, kovové police, drátěné police, nerezové police, trapézové ohrádky police, zamykatelné dveře.. Vám dále nabízí vybavení prodejen a interiérové doplňky, kovový nábytek pro dílny, kancelářský nábytek (kovové skříně, zásuvkové skříně, pracovní židle), vybavení šaten (např. šatní skříně), protiskluzové rošty, skladové nádoby (např. plastové přepravky BULL) a kovové nádoby.

Regály, skříně, kuchyňský

Regály, skříně, kuchyňský program – V nabídce e-shopu jsou regály, skříně, kuchyňský program... Vybavení je vhodné pro kancelářské prostory, domácí každodenní použití a i do venkovních prostor. Plastové výrobky jsou z vysoce kvalitních odolných materiálů. Výhody nábytkové stavebnice spočívají především ve variabilitě, možnosti snadné přestavby a jednoduché manipulace. Tyto výhody oceníte např. na výstavách, nebo při skladování sezónních produktů.

Načítání trvalo 0.0679 sekund.