+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Fotky Bratislavy

Klíčová slova: fotky bratislavy, foto bratislava

E-mail: info@fotkybratislavy.sk

Datum vloľení do katalogu: 23. srpna 2013

Popis: Fotky bratislavy je portál, ktorý dokumentuje život v hlavnom meste Slovenska, v Bratislave. Nájdete tu fotky architektúry, akcií a podujatí. Taktiež tu nájdete aj plnú galériu pamiatok, parkov či program pre deti.

Web: www.fotkybratislavy.sk

Další související informace

HOTEL ADONIS ubytovanie B

HOTEL, ADONIS, ubytovanie, Bratislava – Hotel Adonis v Bratislave s celkovou kapacitou 65 lôžok bol otvorený v roku 1997. Hotel Adonis poskytuje ubytovanie v 15 jednolôžkových, 20 dvojlôžkových izbách, 3 trojlôžkových izbách a 2 apartmánoch. Všetky izby majú vlastné kúpeľňu, WC, TV / SAT, rádio, telefón. K dispozícii je zdarma internet v hotelovej hale.

Murárske práce

Zednické práce, zednické práce Bratislava – Rekonstrukce bytů a domů na klíč + zednické, stavební, malířské ... práce Děláme veškeré zednické, kamenické, sádrokartonářské, malířské, zateplovací, stavební, zemní ... práce. Předělávání bytů, bytových jader, koupelen, kuchyní, stavební práce, omítky, stěrky, ploty, podlahy ... Práce provádíme v Bratislave a po celém Slovensku i v Zahraničí.

Kamenárske práce

kamenické práce, kamenické práce Bratislava – Pro naše zákazníky se snažíme dělat maximum.Veríme že se rozhodnete využít našich služeb a budete nadmíru spokojený. Provádíme: Kamenické práce: obklady a dlažby z kamene, kamenné zdi, zámková dlažba ... zateplovací práce, hydroizolace střech ... zednické práce všeho druhu, malířské práce, zemní práce ... Práce provádíme po CELÉM SLOVENSKU i v ZAHRANIČÍ!

Načítání trvalo 2.4965 sekund.