+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

FOTO-mail

Klíčová slova: foto-mail,on-line fotoaparát, foto on-line

Datum vloľení do katalogu: 23. ?ervence 2011

Popis: Vyfotografujte bez hledání fotoaparátu užitečné fotografie. Pomocí Vaší webkamery vytvoříte sadu snímků a odešlete na e-mail sobě, nebo svým známým. Během několika minut nafotíte, protřídíte, odešlete.

Web: www.ceskyfotograf.cz/foto-mail/

Další související informace

Překlady do ruštiny a ukrajinštiny. Tvorba www stránek.

překlady ruština ukrajinština www stránky on-line – Překlady do ruštiny a ukrajinštiny. Překlady www stránek. Přidání (registrace) odkazu do vyhledávačů a katalogů Ruska a Ukrajiny. Překlad Vašeho inzerátu a jeho rozeslání na stovky pečlivě prověřených inzertních portálů. Tvorba www stránek.

Studia managementu online

on-line distanční vzdělávání management lekce kurz – Directors.cz dokonale naplňuje ideu on-line vzdělávání v oblasti managementu. Jen studenti zde rozhodují co, kdy, kde a jakým tempem se budou učit! V rámci studia poskytujeme myšlenky světově nejznámějších teoretiků i praktiků managementu a seznámíme se základy, na kterých staví nejúspěšnější podniky dneška na celém světě. Obsah jednotlivých lekcí v sobě zahrnuje teoretický akademický základ a odpovídá standardům studia Master of Business Administration. Jednotlivé lekce a moduly jsou zakončeny certifikáty a po úspěšném absolvování všech modulů získávají studenti závěrečný diplom.

Lukul.cz - recepty

recepty, kuchařka, vaření, on-line kuchařka – Recepty a online kuchařka. Vše o vaření. Moderní i tradiční, česká i světová kuchyně. Rychlé a zdravé recepty. Prostě recepty pro každého! Najděte si recept v naší databázi receptů, nechte se inspirovat a uvařte si něco dobrého!

Načítání trvalo 0.1166 sekund.