+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Fotoworld.cz - rozcestník

Klíčová slova: Foto služby

E-mail: DaveKats@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. ??jna 2008

Popis: Fotografie je proces získávání a uchování obrazu za pomocí specifických reakcí na světlo,a také výsledek tohoto procesu. Zahrnuje získání záznamu světla tak, jak jej odrážejí objekty, na světlocitlivé médium pomocí časově omezené expozice.

Web: www.fotoworld.cz

Další související informace

Photoporcelain

Fotokeramika, Foto na porcelán, Fotografie na porc – Photoporcelain – fotokeramika, fotografie na porcelán, foto na hrob, fotokeramické obklady do koupelen, kuchyní a další. Fotokeramika, kterou vyrábíme, je vždy individuální. Veškerá fotokeramika respektuje individuální přání zákazníka. Fotokeramika je vyráběna v různých tvarech, fotokeramika může být vyrobena v různých velikostech. Fotokeramika se u nás vyrábí i vrůzných barevných variantách, v nabídce je fotokeramika hnědobílá, fotokeramika černobílá a fotokeramika barevná. Fotokeramika, kterou vyrábíme, je cenově dostupná. Fotokeramika, kterou dodáváme, je velmi odolná. Naše fotokeramika je kvalitní. Na stálost obrazu a barev má naše fotokeramika záruku 30 let, fotokeramika vydrží samozřejmě déle.

Fotograf Praha

Fotograf Praha, foto Praha, foto, fotografie – Fotograf Praha – Profesionální fotograf z dlouholetou zkušeností v oblasti fotografie. Zajistíme veškeré fotografické práce a služby, svatební fotografie, dětské foto, ateliérová a portrétní fotografie či fotografie reportážní.

Expert Group s.r.o.

Znalecké služby v oboru oceňování, škody a ušlého – Znalecké služby v oboru oceňování, škody a ušlého zisku, transferových cen, realizace podnikových kombinací, nekalosoutěžního jednání, hospodářské soutěže a veřejných zakázek. Ocenění hodnoty účastnických CP v rámci veřejných odkupů akcií.

Načítání trvalo 0.0800 sekund.