+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Frank-Studio.com

Klíčová slova: tvorba webu, programování, html, css, php,

E-mail: frank-studio@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. ??jna 2009

Popis: Nechte si vytvořit webové stránky opravdu levně a kvalitně. Při tvorbě využíváme HTML a CSS, a programovat v PHP a MYSQL. Včetně registravce do internetových katalog včetně zahraničních internetových katalogů.

Web: www.frank-studio.com

Další související informace

Tvorba webu - Kurfürst

tvorba webu, webdesign, poradestvi, obchod designu – Tvorba webu, webdesign, poradenství a prodej designu. Vytvářím webové stránky pro malé a střední firmy, občanská sdružení, spolky, ale i pro jednotlivce. Poskytuji i podporu a poradenství při tvorbě www stránek.

Tvorba webu - Návody

tvorba webu, návody, rady a tipy – Web zaměřující se na tvorbu webů, na pomoc začátečníkům. Na webu najdete nepřeberné množštví návodů, tipů a rad jak udělat či vylepšit váš web. Web se specializuje na pomoc všem lidem co tvoří internetové stránky. Je pro všechny bez rozdílu jestli máte web, blog nebo placený free hosting. Naleznete zde přes 35 návodů jak zdokonalit Váš web. Na webu kromě návodů jsou novinky tedy sekce The News ve které najdete průběžné novinky co jsou na webu a tedy odpadá je složitě hledat. Dále je zatím menší sekce Animace ve které najdete neobvyklé animace tykající se webu. Samozřejmě jsou zde i ankety v sekci Ankety tak až budete mít trochu čas tak prosím zahlasujte. Jako každý správný web tak i tento nabízí výměnu ikonek bannerů ve velkém množství kategorií.

Petr Gräf - portfolio

tvorba www,tvorba webu, programovani, kodovani – Petr Graf - kodér a programátor webových stránek. Při tvorbě e-shopů, redakčních systémů a www stránek využívám především PHP, XHTML, CSS, JavaScript a jQuery. Všechny stránky jsou tvořeny dle standartu W3C.

Načítání trvalo 0.1035 sekund.