+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Frank-Studio.com

Klíčová slova: tvorba webu, programování, html, css, php,

E-mail: frank-studio@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. ??jna 2009

Popis: Nechte si vytvořit webové stránky opravdu levně a kvalitně. Při tvorbě využíváme HTML a CSS, a programovat v PHP a MYSQL. Včetně registravce do internetových katalog včetně zahraničních internetových katalogů.

Web: www.frank-studio.com

Další související informace

Brouček a Beruška webdesi

webdesign, tvorba www, grafika, xhtml, css, SEO – Brouček a Beruška webdesign nabízí moderní, čistou a přehlednou internetovou grafiku. Samozřejmostí je validní a přehledný XHTML kód v souladu s moderními webovými standardy. Zajistíme SEO optimalizaci pro vyhledaváče.

Administrace CMS jednoduš

CMS, tvorba www stránek, tvorba webu, CMS jednoduš – Ovládání administrace NEKLogic® do vaší práce přináší rychlost a jednoduchost. Narozdíl od běžných administrací, vám přinášíme odlišnou a přirozenější logiku. Již si nebudete muset klást otázku "S čím budu pracovat?". Budete pracovat daleko intuitivněji

PHP - tipy, triky, návody

php, jquery, ajax, javascript, mysql, css, blog, – Tipy, novinky a postřehy z oblasti tvorby webových aplikací WEB 2.0, včetně hotových skriptů. Návody a rady pro webdesign a tvorbu webových aplikací od PHP přes CSS až po JQuery, AJAX, JavaScript, atd..

Načítání trvalo 3.1551 sekund.