+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Funkční české termoprádlo

Klíčová slova: termoprádlo, funkční prádlo

E-mail: termokw@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. ledna 2011

Popis: Šijeme termoprádlo z kvalitního materiálu, základní vrstva, střední dvousložková i teplá vrstva, standartní velikosti skladem, nestandartní velikosti po dohodě dodací termíny do 14 dní. - Brání vzniku pachů a rozmnožování bakterií, plísní a mikroorganismů - vhodné pro alergiky - snadná údržba – praní do 40°C - rychlé schnutí, bez žehlení, nesráží se - 100%recyklovatelné Více na www.termokw.cz

Web: www.termokw.cz

Další související informace

Společnosti Notable s.r.o

Zakládání sro, ready made společnosti, – Nejrychlejší cesta k zahájení podnikání - ready-made společnosti. Kompletní založení s.r.o. Asistence při zakládání společnosti. Firmy na prodej - zahájení podnikání během jednoho dne. Poskytnutí sídla, jednatele, společníků. Zakládání firem na klíč.

ENTERplex

aukce, e-aukce, elektřina, plyn, elektrická – Hlavní činnost společnosti ENTERplex, s.r.o. je zprostředkování obchodu prostřednictvím elektronických výběrových řízení. On-line výběrové řízení nebo-li elektronická aukce je realizovaná nejen pro větší klienty jednotlivě, ale i pro více menších klientů, čili ve společné účasti hromadně většího objemu. Dodavatelé v elektronické aukci v přímé soutěži snižují cenu ve prospěch klienta a klient má tímto garanci, že se dostává na nejnižší ceny na českém trhu a to zcela transparentně za jeho přímé účasti v elektronické aukční síni, kde dodavatelé svádí obchodní boj.

Tisk obrazů

obrazy, tisk fotografií,tisk obrazů – Obrazy z fotografií jsou moderní technikou k dotváření interiérů. Nabízíme vysoce kvalitní tisk obrazů z fotografií. Obrazy z fotografií jsou originálním doplňkem každého interiéru. Stačí na internetové stránky Artem.cz vložit fotografii, vybrat rozměry a odborníci na tisk fotografií vše ostatní zařídí za vás.

Načítání trvalo 0.0504 sekund.