+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Funkční české termoprádlo

Klíčová slova: termoprádlo, funkční prádlo

E-mail: termokw@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. ledna 2011

Popis: Šijeme termoprádlo z kvalitního materiálu, základní vrstva, střední dvousložková i teplá vrstva, standartní velikosti skladem, nestandartní velikosti po dohodě dodací termíny do 14 dní. - Brání vzniku pachů a rozmnožování bakterií, plísní a mikroorganismů - vhodné pro alergiky - snadná údržba – praní do 40°C - rychlé schnutí, bez žehlení, nesráží se - 100%recyklovatelné Více na www.termokw.cz

Web: www.termokw.cz

Další související informace

Chytrý obchod

oděvy, pro děti, pro dospělé, funkční prádlo – Maloobchod s praktickými potřebami pro domácnost a zahradu. V nabídce máme také oblečení a obuv, sortiment z ekologické drogerie a přírodní kosmetiky. Zakoupit si můžete i potřeby pro psy jako jsou granule a jiná krmiva.

Společnosti Notable s.r.o

Zakládání sro, ready made společnosti, – Nejrychlejší cesta k zahájení podnikání - ready-made společnosti. Kompletní založení s.r.o. Asistence při zakládání společnosti. Firmy na prodej - zahájení podnikání během jednoho dne. Poskytnutí sídla, jednatele, společníků. Zakládání firem na klíč.

Telefonní seznam

telefonní,seznam,mobilních,telefonů,bytových – Jak se orientovat při vyhledávaní čísel online. Informace o telefonním seznamu, předvolbách mobilních telefonů a pevných linek, telefonním seznamu na slovensku a vývoji mobilních telefonů i pevných linek.

Načítání trvalo 0.0585 sekund.