+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Funkční české termoprádlo

Klíčová slova: termoprádlo, funkční prádlo

E-mail: termokw@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. ledna 2011

Popis: Šijeme termoprádlo z kvalitního materiálu, základní vrstva, střední dvousložková i teplá vrstva, standartní velikosti skladem, nestandartní velikosti po dohodě dodací termíny do 14 dní. - Brání vzniku pachů a rozmnožování bakterií, plísní a mikroorganismů - vhodné pro alergiky - snadná údržba – praní do 40°C - rychlé schnutí, bez žehlení, nesráží se - 100%recyklovatelné Více na www.termokw.cz

Web: www.termokw.cz

Další související informace

Internetová reklama

internetová reklama, internetový marketing – Reklamní kampaně na internetu a internetová reklama a marketing podporuje propagaci firem a prodej produktů pomocí nástrojů placené reklamy vycházející z reklamní strategie, kterou Vám připravíme dle individuálních priorit a potřeb.

FOTO-mail

foto-mail,on-line fotoaparát, foto on-line – Vyfotografujte bez hledání fotoaparátu užitečné fotografie. Pomocí Vaší webkamery vytvoříte sadu snímků a odešlete na e-mail sobě, nebo svým známým. Během několika minut nafotíte, protřídíte, odešlete.

Výklad tarotových karet - Ostrava

výklad karet, výklad karet online, tarotové karty – Pomůžu vám získat potřebný nadhled a zoodpovědet otázky, které můžou mnohdy hodně zatěžovat! Nejčastěji řešíte partnerské vztahy, otázky práce a financí, domova a dětí, mezi klientelu řadím studenty, ale i životem zkušené lidi. Pokud máte zájem, můžete mě zkontaktovat. Následně si domluvíme schůzku, která trvá zhruba hodinu, ovšem záleží na klientovi, většinou se přizpusobím. Výklady provádím pouze v rámci Ostravy.

Načítání trvalo 0.0584 sekund.