+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

GASTRO bumerang

Klíčová slova: gastro, bumerang, gastronomické zařizení, kuchyň,

E-mail: gastrotechnik@gastrotechnik.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. ledna 2011

Popis: GASTRO BUMERANG je schopnen kompletně vybavit restauraci, školní jídelnu, pizzerii, pekárnu a další gastronomické zařízená kvalitním gastro vybavením, tak aby byla schopná gastro provozu. Máme k dispozici plně vybavené gastro centrum. V našem gastro centru si můžete prohlídnout zboží detailně a ověřit si ho osobně.

Web: www.gastrobumerang.cz

Další související informace

Kuchyň - vše o kuchyních

kuchyň, kuchyňe – Máte malou kuchyni? Co udělat, aby se alespoň opticky zvětšila a aby se do ní vešlo vše, co potřebujete a přitom nevypadala přeplácaně? Dáme vám několik tipů, jak využít prostor v malé kuchyni. Kuchyň vše o kuchyních

Hydraulika, hydraulická z

hydraulika, hydraulická zařízení, hydraulický vále – Společnosti UNIPOWER Czech s.r.o. se zabývá prodejem hydraulické techniky kvalitních světových značek. Z oboru hydrauliky nabízíme např. hydraulický lis, hydraulický válec, hydraulické čerpadlo, hydraulický zvedák a další hydraulickou techniku.

Výčepní zařízení

Výčepní zařízení, Lindr, pivní chlazení – Výčepní zařízení na vycepy.com. Prodáváme zahradní altány, nůžkové stany, výčepní zařízení značky Lindr, párty stany, příslušenství a pivní chlazení. Ležanské mošty, sudové pivo, sodobary, výrobníky sodové vody.

Načítání trvalo 0.0554 sekund.