+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

GASTRO bumerang

Klíčová slova: gastro, bumerang, gastronomické zařizení, kuchyň,

E-mail: gastrotechnik@gastrotechnik.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. ledna 2011

Popis: GASTRO BUMERANG je schopnen kompletně vybavit restauraci, školní jídelnu, pizzerii, pekárnu a další gastronomické zařízená kvalitním gastro vybavením, tak aby byla schopná gastro provozu. Máme k dispozici plně vybavené gastro centrum. V našem gastro centru si můžete prohlídnout zboží detailně a ověřit si ho osobně.

Web: www.gastrobumerang.cz

Další související informace

EMPRAS, s.r.o.

velkokuchyně, gastro, zařízení, technologie, – Realizujeme řešení stravovacího provozu, zajistíme návrh, technologickou dokumentaci, dodávku provozního zařízení, autorský dozor, montáže, odborné proškolení pracovníků provozovatele s obsluhou a údržbou. Poskytujeme záruční a pozáruční servis

Hydraulika, hydraulická z

hydraulika, hydraulická zařízení, hydraulický vále – Společnosti UNIPOWER Czech s.r.o. se zabývá prodejem hydraulické techniky kvalitních světových značek. Z oboru hydrauliky nabízíme např. hydraulický lis, hydraulický válec, hydraulické čerpadlo, hydraulický zvedák a další hydraulickou techniku.

TENcom Trade - slaboproud

Slaboproudá technika, telekomunikační zařízení, za – TENcom Trade dodává svá zařízení prakticky všem významným telekomunikačním firmám, ale i koncovým zákazníkům. Další aktivitou je výroba a vývoj převodníků RS232/ TCP/IP protokol a síť Ethernet, komplexní dodávky slaboproudých technologií pro zákazníky firmy, dodávky pobočkových ústředen pro hotely a kancelářské budovy, kabeláže slaboproudých rozvodů a zabezpečovací techniky.

Načítání trvalo 3.0077 sekund.