+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

geny.cz encyklopedie lidí

Klíčová slova: geny, encyklopedie lidí, rodokmeny

Datum vloľení do katalogu: 10. ?ervence 2010

Popis: geny.cz | encyklopedie lidí, kterou můžete spoluvytvářet i vy.. Každý život je hoden toho, aby byl zachován jeho jedinečný a osobitý životní příběh. Zdarma se zaregistrujte, přidávejte a editujte profily osob a poznávejte, kam až sahají nejen vaše geny..

Web: geny.cz

Další související informace

Akciové ponuky a zľavy

Zľavy,Zľavové kupóny,Zľavový kupón,voucher,lacný – Na našich stránkach nájdete lacny tovar z rôznych miest Slovenska. Zľavové kupóny na služby aj produkty. Zľavy je možné triediť podľa mesta a obsahu. Hromadné nakupovanie. Akciové ponuky. Voucher ako darček.

Sinclair ZX Spectrum

Sinclair, Amstrad, Didaktik, ZX Spectrum, Gama, M – Stránky vìnované osmibitové herní legendì Sinclair ZX Spectrum. Sinclair ZX Spectrum, mezi fanoušky oznaèovaný jako Speccy, je 8bitový domácí poèítaè, pùvodnì vyrábìný ve Velké Británii v 80. letech 20. století firmou Sinclair Research pozdìji firmou Amstrad. Sinclair ZX Spectrum se stal natolik úspìšný, že se ve svìtì zaèaly vyrábìt jeho klony - v bývalém Èeskoslovensku to byly poèítaèe Didaktik Gama, Didaktik M a Didaktik Kompakt.

Školní batohy

krosny, batohy, školní batohy – Vybírat můžete z mnoha produktů – batohy a brašny na notebooky. Online prodej - školní batohy. Máme pohodlné a vychytané krosny, cestovní tašky, kufry, dětské batohy, tašky přes rameno, ledvinky, tašky na notebook.

Načítání trvalo 0.0912 sekund.