+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

graphic design

Klíčová slova: design, webdesign, reklama, propagace, internet

Datum vloľení do katalogu: 14. dubna 2012

Popis: Profesionální webdesign, game design a propagace. Webdesign studio martini-design.cz nabízí kompletní tvorbu webu – web & graphic design, návrh reklam, design loga +ostatní marketingové služby včetně SEO optimalizace.

Web: www.martini-design.cz

Další související informace

CRAYON: reklamní agentura

reklama, PR, grafické studio, design, webdesign – CRAYON - Vaše reklamní agentura! Zajistíme pro vás komunikační a reklamní kampaně, grafický design, webdesign, grafické studio, kompletní realizace tisku, reklamní předměty, 3D reklama, světelná reklama, billboardy, DTP studioinzerce v médiích... Pokud někdo dokáže naplánovat ucelenou a smysluplnou kampaň přesně zaměřenou na cílovou skupinu, pak je to právě tým agentury Crayon.

www.xcmedia.cz

Kinoreklama, kino, reklama, media, propagace, – Reklamní kampaně v jednosálových kinech už nepatří minulosti. Na začátku 90. let zaplnily uprázdněné místo na trhu multiplexy, ale ty mají ve městech do 100 000 obyvatel omezené možnosti. Situaci začala měnit XCmedia, mediální divize společnosti Xtreme Cinemas. Rozjezd sítě XCmedia Network obstarává dvacítka digitálních kin po celé republice, ke kterým budou v roce 2011 přibývat další. Všechna kina v síti jsou digitální, takže reklamní spoty lze použít i pro televizní inzerci a ve steroskopických verzích před divácky atraktivními 3D filmy dodávají kampaním doslova další rozměr. Reklamu velkých zadavatelů dostaneme do celorepublikové sítě kin, drobní podnikatelé mohou expandovat třeba do sousedního města, a ceny jsou doslova pro každého.

InMedia, s.r.o.

web design, kreatíva, reklama, programovanie, – Mať pútavú a rýchlo prístupnú webstránku, znamená byť úspešný. Navrhneme originálny design a webstránky posadíme na prvé priečky vo výsledkoch Googlu. Aktuálnym trendom je mobile marketing vo všetkých podobách.

Načítání trvalo 0.0550 sekund.