+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

GSERVICE - lokalizace

Klíčová slova: CAT překlady, překlady webových stránek, lokalizac

E-mail: info@gservice.info

Datum vloľení do katalogu: 5. listopadu 2010

Popis: CAT překlady a lokalizace software, webových stránek, dokumentace, manuálů, odborných IT textů, publikací a článků do slovenštiny, angličtiny, němčiny a češtiny. Vývoj software na zakázku, vývoj webových aplikací a software pro mobilní zařízení.

Web: www.gservice.info

Další související informace

Studio20 - Tvorba webu

tvorba webových stránek, výroba webů, optimalizace – Tvorba webových stránek a webdesign, tvorba grafických návrhů, optimalizace webu pro vyhledávače, správa webových kampaní, tvorba efektivních internetových stránek, internetová reklama, tvorba www stránek a jejich správa, údržba webu, dobrý web v kostce.

Tvorba webových stránek -

Tvorba webových stránek, Tvorba www stránek – Tvorba webových stránek pro firmy a živnostníky. Kvalitní webové stránky jsou základním předpokladem k úspěšnému internetovému podnikání. Můžete si být jisti, že každou část Vašich webových stránek zpracovávájí lidé, kteří dané oblasti rozumí a jsou v ní profíci.

Brněnský e-shop

tvorba webových stránek, tvorba webu, webové strán – Zabýváme se tvorbou webů a webových stránek.E-shop je moderní způsob prodeje Vašich produktů.Máte-li svůj produkt nebo službu, kterou chcete zviditelnit a nabídnout většímu počtu potenciálních zákazníků, je tvorba eshopu to nejlepší, co můžete v současnosti učinit na podporu a rozšíření jeho prodeje. Klasickým způsobem nabídky nelze postihnout, tak širokou oblast veřejnosti.

Načítání trvalo 3.4940 sekund.