+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

GSERVICE - lokalizace

Klíčová slova: CAT překlady, překlady webových stránek, lokalizac

E-mail: info@gservice.info

Datum vloľení do katalogu: 5. listopadu 2010

Popis: CAT překlady a lokalizace software, webových stránek, dokumentace, manuálů, odborných IT textů, publikací a článků do slovenštiny, angličtiny, němčiny a češtiny. Vývoj software na zakázku, vývoj webových aplikací a software pro mobilní zařízení.

Web: www.gservice.info

Další související informace

Profesionální překlady

překlady, tlumočení, překlady angličtina, překlady – Profesionální překlady - překladatelská a tlumočnická agentura. Překlady a tlumočení do Angličtiny, Němčiny, Francouzštiny a Slovenštiny s mezinárodní diplomatickou praxí, kvalitní a profesionální práce.

Ing. David Ondráček

tvorba webových stránek, webdesign – Nabízím kompletní webdesign od analýzy klíčových slov, zajištění domény a webhostingu přes vlastní tvorbu a správu webových stránek až po jejich propagaci. Snažím se o originální design, samozřejmostí je správně strukturovaný a validní XHTML/CSS kód a optimalizace pro vyhledávače.

Tvorba webových stránek, Webdesign, SEO, Výukové kurzy

tvorba webových stránek, tvorba webových stránek n – Zaměřujeme se na tvorbu webových stránek , webových portálů také na SEO optimalizaci. Hledáte profesionály pro váš projekt? Zaměřujeme se na tvorbu webových stránek, webových portálů, aplikací a eshopů. Mimojiné nabízíme také výukové kurzy v oblastech grafiky a programování.

Načítání trvalo 0.0669 sekund.