+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

GSERVICE - lokalizace

Klíčová slova: CAT překlady, překlady webových stránek, lokalizac

E-mail: info@gservice.info

Datum vloľení do katalogu: 5. listopadu 2010

Popis: CAT překlady a lokalizace software, webových stránek, dokumentace, manuálů, odborných IT textů, publikací a článků do slovenštiny, angličtiny, němčiny a češtiny. Vývoj software na zakázku, vývoj webových aplikací a software pro mobilní zařízení.

Web: www.gservice.info

Další související informace

Zelenka překlady

překlad, překlady, překladatel, překlady textů – Překlady všech světových jazyků. Překlady dokumentů ve všech oborech a různých grafických formátech. Překlady angličtiny, němčiny, francouzštiny, italštiny a španělštiny. Nejdéle působící agentura na překlady v ČR. TRADOS, ISO 9001:2000.

Tlumočení-Překlady.cz

tlumočení, překlady, soudní překlady – Oborový portál pro překlady a tlumočení - seznam překladatelských agentur, překladatelů a tlumočníků. Informace o překladatelství a tlumočnictví - rady jak hledat překladatele, překlady textů, ověřené soudní překlady a další tlumočnické a překladatelské služby pro angličtinu, němčinu a další jazyky. Pomoc při výběru překladatelské agentury pro zhotovení překladů a zajištění tlumočení.

Blue Studio.cz - tvorba w

Blue Studio.cz, tvorba webových stránek, web – Webové stránky jsou v současnosti základem každého podnikání. Pokud tedy ještě nemáte svůj web, tak se obraťte na Blue Studio.cz a využíjte služeb v oblasti tvorby webových stránek. Nabízíme Vám kvalitní služby za nízké ceny.

Načítání trvalo 2.8057 sekund.