+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Herní hosting

Klíčová slova: herní hosting, Minecraft, san andreas, herní serve

E-mail: crazyhost@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. b?ezna 2013

Popis: Herní hosting pro náročné a rozsáhlé aplikace. Hosting pro herní servery. Minecraft bukkit již za cenu od 100 Kč za měsíc. Dále nabízíme také kvalitní herní servery pro hru GTA San Andreas. Kvalitní zázemí, vysoká kvalita, dlouhodobá praxe!

Web: www.crazyhost.cz

Další související informace

GTA San Andreas

GTA San andreas, GTA, San andreas, Grand theft aut – Stránka věnovaná hře Grand Thelf Auto - San Andreas. před pěti lety utekl Carl Johnson před stylem života v Los Santos, San Andreas ... města které se zmítá problémy s gangy, drogama a korupcí. Nyní, na začátku 90 let se Carl vrací domů. Jeho matka byla zavraľděna, jeho rodina se rozpadla a jeho kamarádi z dětství se řítí do záhuby. Po návratu je obviněn skupnou zkorumpovaných policistů z vraľdy. Carl se vydává na cestu po celém San Andreas, na cestu za záchranu jeho rodiny a ovládnutím ulic.

Zaparit CZ - herní portál

hry online hry herní servery klany herní portál – Herní portál pro hraní online her Call of Duty, Counter Strike a další. Přinášíme nejnovější události ze světa her a hardware. Pořádáme zajímavé soutěže pro hráče a náš herní klient vám poskytne plný komfort.

War3Zone.eu

war3zone, herní servery, metin, minecraft, counter – U nás nalezneš mnoho informací, které se týkají tvorby herních serverů. Nalezneš u nás informace ohledně serverů pro různé hry, např. Metin, Minecraft, Counter Strike a další. Dále se věnujeme i jiným kategoriím - grafika, software, hardware a další.

Načítání trvalo 3.6525 sekund.