+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hlídání dětí

Klíčová slova: hlídání dětí, hlídání dětí Praha, dětí hlídání

E-mail: info@bullerbynschool.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. b?ezna 2012

Popis: Nabízíme hlídání dětí, privátní péči o děti ve věku 2,5 - 6 let se vzdělávacím programem zaměřeným na tvořivost, angličtinu a osobnostní dovednosti. Nabízíme den plný aktivit a zájmu. Tvoříme, objevujeme a bádáme. Děti v Bullerbynu prožívají šťastné chvíle a odcházejí domů spokojené.

Web: www.bullerbynschool.cz/

Další související informace

Spokojená rodina

hlídání dětí,hodinový manžel,mytí oken,venčení psů – Poskytujeme služby pro rodinu-dům-zahradu a to: hodinový manžel, hlídání dětí, péče o seniory, práce na zahradě, práce v domácnosti, čištění koberců extraktorem, čištění čalouněného nábytku a další služby ve městech Brno, Blansko, Boskovice a Letovice

Bohemia Bus

autobusová doprava, pronájem autobusu/ů – Provozujeme zahraniční a tuzemskou zájezdovou autobusovou dopravu kvalitními autobusy Neoplan již od roku 1996. Zajišťujeme autobusovou dopravu na zájezdy různého typu, okružní jízdy, transfery, firemní akce a další.

Střechy Praha 4

střechy Praha 4, zateplení střechy Praha 4 – Střechy Praha 4: zateplení střechy a prodej střešní krytiny, izolačních materiálu na zateplení střechy, podkroví. Zajištění pokládky střešní krytiny a zateplení střechy, podkroví i půdy. Nadkrokevní izolace střechy a kvalitní střešní krytina umožní domácnostem snížit náklady za energii.

Načítání trvalo 0.0608 sekund.