+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hry za top ceny na Games

Klíčová slova: hry, PC hry, prodej her, hry na PS, hry na XBOX, h

E-mail: farnex@atlas.sk

Datum vloľení do katalogu: 18. b?ezna 2011

Popis: Herní obchod s top cenami na SK a CZ trhu Games Market nabízí hry na všechny platformy - PC, Playstation 3, Nintendo Wii, XBOX 360 a jiné. V nabídce i předobjednávky, sběratelské verze her, herní trička a herní postavičky. Nechybí hardware a Kozel.

Web: www.gamesmarket.cz

Další související informace

SlovShore podpora a outso

SlovShore, Ventúrska, outsourcovat, outsourcing, h – Portfolio služeb společnosti SlovShore zahrnuje podnikatelské a technologické poradenství, správu aplikací a služeb IT infrastruktury. Naše zkušenosti a schopnosti v outsourcigu do sousedních zemí (např. Help Desk, Service Desk) poskytují konkurenční výhodu pro naše klienty v regionu střední a východní Evropy.

Internetová reklama

internetová reklama, internetový marketing – Reklamní kampaně na internetu a internetová reklama a marketing podporuje propagaci firem a prodej produktů pomocí nástrojů placené reklamy vycházející z reklamní strategie, kterou Vám připravíme dle individuálních priorit a potřeb.

ENTERplex

aukce, e-aukce, elektřina, plyn, elektrická – Hlavní činnost společnosti ENTERplex, s.r.o. je zprostředkování obchodu prostřednictvím elektronických výběrových řízení. On-line výběrové řízení nebo-li elektronická aukce je realizovaná nejen pro větší klienty jednotlivě, ale i pro více menších klientů, čili ve společné účasti hromadně většího objemu. Dodavatelé v elektronické aukci v přímé soutěži snižují cenu ve prospěch klienta a klient má tímto garanci, že se dostává na nejnižší ceny na českém trhu a to zcela transparentně za jeho přímé účasti v elektronické aukční síni, kde dodavatelé svádí obchodní boj.

Načítání trvalo 0.2062 sekund.