+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Humanet - mzdy a účtovníctvo

Klíčová slova: humanet,mzdy,účtovníctvo,ekonomický softvér

E-mail: obchod@humanet.sk

Datum vloľení do katalogu: 1. z??? 2011

Popis: Humanet - internetová aplikácia pre spracovanie personalistiky, miezd, účtovníctva a ďalšej ekonomickej agendy. Mzdy a personalistika, podvojné i jednoduché účtovníctvo, pokladňa, fakturácia, majetok, sklad, rozpočty atď.

Web: www.humanet.sk/









Další související informace

SEO Optimalizace

SEO optimalizace, optimalizace pro vyhledávače – Vyhledávače SEO - optimalizace pro vyhledávače podporuje propagaci firem a prodej produktů pomocí nástrojů mezi které patří SEO analýza klíčových slov, validita webu, optimalizace kódu, analýza pozice ve vyhledávačích, registrace do katalogů, analýza popularity, denzita klíčových slov, analýza unikátních textů nebo tvorby zpětných odkazů. Optimalizace webu má za účel získat přední pozice ve vyhledávačích a tím zvýšit návštěvnost optimalizované stránky.

Společnosti Notable s.r.o

Zakládání sro, ready made společnosti, – Nejrychlejší cesta k zahájení podnikání - ready-made společnosti. Kompletní založení s.r.o. Asistence při zakládání společnosti. Firmy na prodej - zahájení podnikání během jednoho dne. Poskytnutí sídla, jednatele, společníků. Zakládání firem na klíč.

Telefonní seznam

telefonní,seznam,mobilních,telefonů,bytových – Jak se orientovat při vyhledávaní čísel online. Informace o telefonním seznamu, předvolbách mobilních telefonů a pevných linek, telefonním seznamu na slovensku a vývoji mobilních telefonů i pevných linek.

Načítání trvalo 0.1595 sekund.