+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ING Konto

Klíčová slova: ING, spoření, spořící účty, ING Konto

E-mail: informace@pcmark.info

Datum vloľení do katalogu: 28. dubna 2010

Popis: Web s informacemi o spořících účtech zaměření především na informace o ING Kontu. ING Konto si může založit kdokoliv. Podmínkou je dosažený věk 18 let, a vlastnictví jakéhokoliv jiného osobního bankovního účtu v CZK. Vaše finance jsou spravovány jednou z největších bank na světě. Neplatíte žádné poplatky za převody, vedení účtu.

Web: www.sporiciucetbezpoplatku.cz

Další související informace

Spořící účty

spořící účet, spoření, ing konto – Spořící účty jsou určeny k nerizikovému zhodnocení vkladů. Nejznámější spořící účet je ING konto, které vyhrálo anketu Finanční produkt roku 2009. Spořící účty jsou jedním z bankovních prodůktů sloužících pro zhodnocení volných finančních prostředků a jsou jedním z nejméně rizikových skupin zhodnocování investic. Spořící účty dávají vkladateli jistotu zhodnocení a jsou plně kryté. Nemělo by tedy v žádném případě dojít ke zpronevěření vložených financí. Spořící účty jsou jakousi obdobou termínovaných vkladů, avšak s tím rozdílem, že klient má k penězům neustálý přístup a záleží pouze na něm, jak dlouhou dobu nechá finanční prostředky na spořícím účtu zhodnocovat.

ZFP akademie Martin Žvátora

ZFPA, ZFP, ZPF, pojištění, akademie, spoření, Brno – Martin Žvátora patří mezi strukturní regionální kanceláře ZFP akademie, Brno. ZFP akademie pro své klienty zprostředkovává penzijní připojištění, důchodové připojištění, životní pojištění, hypotéky, stavební spoření a další finanční produkty ZFPA.

Hypotéka je zlo

hypotéka, spoření, investice – Jsem Jiří Svoboda - Váš hypoteční přítel. Pomáhám lidem sjednávat hypotéky tak, aby s tím měli co nejméně starostí. Chápu hypotéku jako nutné zlo - z toho vychází mé jednání s bankami i rady žadatelům. Přečtěte si mé reference.

Načítání trvalo 0.0560 sekund.