+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ING Konto

Klíčová slova: ING, spoření, spořící účty, ING Konto

E-mail: informace@pcmark.info

Datum vloľení do katalogu: 28. dubna 2010

Popis: Web s informacemi o spořících účtech zaměření především na informace o ING Kontu. ING Konto si může založit kdokoliv. Podmínkou je dosažený věk 18 let, a vlastnictví jakéhokoliv jiného osobního bankovního účtu v CZK. Vaše finance jsou spravovány jednou z největších bank na světě. Neplatíte žádné poplatky za převody, vedení účtu.

Web: www.sporiciucetbezpoplatku.cz

Další související informace

Spořící účty

spořící účet, spoření, ing konto – Spořící účty jsou určeny k nerizikovému zhodnocení vkladů. Nejznámější spořící účet je ING konto, které vyhrálo anketu Finanční produkt roku 2009. Spořící účty jsou jedním z bankovních prodůktů sloužících pro zhodnocení volných finančních prostředků a jsou jedním z nejméně rizikových skupin zhodnocování investic. Spořící účty dávají vkladateli jistotu zhodnocení a jsou plně kryté. Nemělo by tedy v žádném případě dojít ke zpronevěření vložených financí. Spořící účty jsou jakousi obdobou termínovaných vkladů, avšak s tím rozdílem, že klient má k penězům neustálý přístup a záleží pouze na něm, jak dlouhou dobu nechá finanční prostředky na spořícím účtu zhodnocovat.

Michal Lipnický Peníze Ch

spořicí účet, spoření, investice, půjčky, hypotéky – Pokud jste někdy měli při hledání finančního produktu pocit, že se na Vás informace jenom valí, je jich mnoho, jsou rozsáhlé a nesrozumitelné, penízechytře.cz je tu pro Vás. U nás můžete nezávisle a bez jakýchkoliv závazků porovnat finanční produkty a zažádat o ně online.

UšetřetePeníze.cz - půjčk

finance, půjčky, online, investování, spoření – Internetový magazín zaměřený na finance a vše kolem nich jako jsou bankovní a nebankovní půjčky, investování nebo spoření. Naleznete zde i užitečné informace k podnikání a každodennímu životu. Nové články každý den.

Načítání trvalo 0.0665 sekund.