+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

INokuliare

Klíčová slova: sluneční brýle dioptrické sportovní

E-mail: info@inokuliare.sk

Datum vloľení do katalogu: 14. dubna 2010

Popis: Prodej značkových slunečních a dioptrických brýlí. Jsme největší internetový obchod s brýlemi v České republice a na Slovensku. Prodej slunečních brýlí, dioptrických brýlí, sportovních brýlí.

Web: www.inokuliare.sk

Další související informace

kontaktní čočky

oční optika, dioptrické brýle, sluneční brýle – Naše firma, jejímž zaměřením je optika, zhotovuje dioptrické I nedioptrické brýle, nabízíme kontaktní čočky, včetně přípravků pro jejich údržbu, sluneční brýle, měření zraku. Kontaktní čočky - nyní i astigmatické s cylindrem.

Sluneční brýle - bryle-le

sluneční brýle – Prodáváme sluneční brýle, pánské, dámské, dětské, unisex. Všechny dodávané sluneční brýle splňují naše i evropské směrnice (včetně UV400) k běžnému nošení a 100% chrání váš zrak před škodlivým ultrafialovým slunečním zářením.

brýle polaroid

brýle polaroid, sluneční brýle polaroid – Objevte polarizační brýle Polaroid, které jsou vhodné především pro řidiče. Brýle Polaroid poskytují 100% ochranu proti UV záření a tzv. polarizační schopnost slunečních brýlí. Tyto by měly patřit k základním požadavkům při vašem nároku na co nejvyšší ochranu Vašeho zraku. A my k tomu chceme dopomoci. Ty nejkvalitnější polarizační sluneční brýle na trhu nesou značku Polaroid. Výhodou pro nás v České republice je blízkost výroby, jako jediný výrobce umístil Polaroid výrobní technologii v oblasti polarizačních čoček v Evropě! 

Načítání trvalo 0.0556 sekund.