+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Internetová reklama

Klíčová slova: internetová reklama

E-mail: lachky@mediumland.sk

Datum vloľení do katalogu: 12. dubna 2012

Popis: Internetová reklama na míru firmám a projektům všech velikostí. Reklamní audit a realizace reklamních kampaní včetně návrhů strategie prodeje a budování značky, indoor i outdoor reklama. Komplexní realizace online reklamních kampaní, webové bannery, a guerilla marketing.

Web: www.mediumland.sk

Další související informace

Realitní Kancelář Real Kartel

realitní kancelář, reality, nemovitosti, nabídka – Realitní kancelář s dlouholetou tradicí Vám zprostředkuje nákup, prodej a pronájem nemovitostí, zajistí kompletní právní servis (kupní, darovací, zástavní smlouvy, rozdělení a vypořádání vlastnictví), znalecké posudky a daňové poradenství.

Podlahy do bytu

podlahy do bytu, koberce do bytu, PVC do bytu – Koberce, PVC, parkety, podlahy do bytu. Podlahy korkové, dřevěné, plovoucí i PVC podlahy, parkety a koberce do bytu či kanceláře. Velkoobchodní a maloobchodní prodej podlah, koberců i parket či PVC, renovace i broušení podlahy, zajistíme pokládku podlahy, koberce, parket, PVC.

Kreativka, s.r.o.

marketing, reklama, internet, tisk – Nabízíme tvorbu působivých a efektivních internetových prezentací, reklamních materiálů a polepů. Připravujeme analýzy či celé marketingové kampaně. Naší specializací jsou sociální sítě a jejich využití pro váš prospěch. Přesvědčte se.

Načítání trvalo 0.0553 sekund.