+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

intrastat-sk-cz

Klíčová slova: intrastat

Datum vloľení do katalogu: 7. dubna 2014

Popis: Ponúkame spracovanie hlásení INTRASTAT - SK, spoločnostiam, ktorým táto povinnost vznikla, alebo boli vyzvaný Colným úradom na podanie predmetného hlásenia. Našim cielom je spokojnost zákazníka. Už 17 rokov na trhu v oblasti colných služieb. MT: 0421 (0) 903 901 773, 0421 (0) 905 714 914 e-mail: evonacd(at)evonacd. sk

Web: www.evonacd.sk









Další související informace

Gabriela Nagozenski, JK Sped

celní služby, deklarace, INTRASTAT – Zajišťujeme celní služby, deklarace, INTRASTAT, evývoz, edovoz, ručení, dopravní služby, spedici, odbavení kontejnerů. Nabízíme manipulační prostředky a vázací techniku, zakázková výroba na míru a prodej.

Online seznámení

seznamka, rande, jak sbalit holku, seznamka online – Přední česká seznamka s více než tisíci uživatelů. Naleznete zde užitečné návody jak sbalit holku a jak se seznámit s klukem, přečtete si rady pro perfektní rande a dozvíte se spoustu dalších užitečných informací z oblastí seznamování. Seznamka s vysokým stupněm ochrany vašeho soukromí, rozsáhlou uživatelskou komunitou, kde můžete využít spoustu přídavných funkcí. Nezůstávejte o samotě, seznamte se na Jiskření.cz.

Sinclair ZX Spectrum

Sinclair, Amstrad, Didaktik, ZX Spectrum, Gama, M – Stránky vìnované osmibitové herní legendì Sinclair ZX Spectrum. Sinclair ZX Spectrum, mezi fanoušky oznaèovaný jako Speccy, je 8bitový domácí poèítaè, pùvodnì vyrábìný ve Velké Británii v 80. letech 20. století firmou Sinclair Research pozdìji firmou Amstrad. Sinclair ZX Spectrum se stal natolik úspìšný, že se ve svìtì zaèaly vyrábìt jeho klony - v bývalém Èeskoslovensku to byly poèítaèe Didaktik Gama, Didaktik M a Didaktik Kompakt.

Načítání trvalo 1.2108 sekund.