+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

iSLEVY - slevový portál

Klíčová slova: slevy, sleva, slevomat, slevový portál

E-mail: islevy@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. prosince 2011

Popis: Jsme nový slevový portál, který vám nabízí výhodné nabídky na slevy rúzných služeb a komodit. Naše stránky vám již brzy nabídnou slevy z celé České republiky. Budete si moci vybrat z výhodných nabídek na služby, pobyty, gastronomcké zážitky, fitness, masáže a mnohé další. Každá slevová akce se aktivuje po dosažení minimálního limitu zájemců – proto neváhejte a doporučte slevu i svým známým či kamarádům. Chcete li být včas informováni o spuštění stránek a o nových slevách, nezapomeňte si zaregistrovat váš E-MAIL již nyní. Přejeme vám příjemné zážitky a spokojené nakupování za co nejnižší cenu.

Web: www.islevy.net

Další související informace

Reklama obchodům a slevy

slevy, zvýšení tržeb, reklama, zákazníků, zdarma – Získejte slevy na nákup zboží a služeb po celé ČR. Možnost výdělku a reklamy pro firmy zdarma. Nabídněte slevy a získejte více zákazníků. Hledáme nové členy, kteří chtějí ušetřit za své nákupy nebo získat tisíce z obchodního obratu.

Amazon-cz

amazon.com, amazon.co.uk, amazon.de, amazon kindle – Webová prezentace s návody a tipy pro nákup ve světoznámé síti Amazon. Najdete zde nápady pro dárkové obaly a také budete mít možnost ověření ceny. Amazon je znám svým bezpečným platebním systémem a hlavně nejlepšími cenami na světovém trhu. V této obchodní síti najdete nejen knihy ale také elektroniku, oblečení, hračky, kosmetiku, nářadí a vše pro domácnost. Přeji hodně štěstí při výběru všeho co vás láká a také nalezení nejlepší ceny.

Slevart.cz - neodolatelné slevy

slevy, levné, agregátor, – http://slevart.czMáme pro Vás stovky báječných a neodolatelných slev na sport, pobyty, dovolenou, rekreace, wellnes, do restaurací, na nejrůznější zboží a služby. Běžte tam, kde nakoupíte levnějí než Vaši známí. Slevart.cz - Váš agregátor slev.

Načítání trvalo 0.1601 sekund.