+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

IT práce JobSet

Klíčová slova: práce, jobset, job, IT

E-mail: info@jobset.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. ?ervence 2008

Popis: Ať hledáte práci nebo zaměstnance, máme pro Vás řešení. Inzerce práce zdarma v oboru Informační technologie. Jednoduché a přehledné přidávání pracovních nabídek v pracovním oboru IT do záznamů.

Web: www.it.jobset.cz

Další související informace

Práce je JobSet

práce, jobs, zaměstnání – Ať hledáte práci nebo zaměstnance, máme pro Vás řešení. Nabízíme Vám nejrychlejší a nejlepší cestu, jak změnit svou kariéru nebo změnit něčí budoucnost. Registrovaným zaměstnavatelům náš sytém umožňuje inzerci ZDARMA.

Katalog prací

práce, kalatog prací, popis práce, pracovní místo – Pomůže vám správně zařadit pracovní místa a zaměstnance do odpovídajících platových tříd. Přináší výhodu fulltextového vyhledávání a snadného vytváření popisu práce. Navíc obsahuje databázi vzorových popisů práce, které můžete libovolně využívat.

Volná místa

práce, zaměstnání, úřad práce, volná místapráce – Nabídky práce pro nezaměstnané z registru úřadu práce české republiky. Nové pracovní nabídky přibývají každý den, k dispozici je adresář zaměstnavatelů a informace o úředních hodinách jednotlivých kontaktních pracovišt.

Načítání trvalo 0.0826 sekund.