+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Jaký dárek koupit? - eDar

Klíčová slova: dárek, dárky, obdarování, valentýn, narozeniny, s

E-mail: info@edarcek.com

Datum vloľení do katalogu: 8. ?nora 2010

Popis: Potřebujete dárek, ale nevíte, jaký je ten pravý? My Vám pomůžeme. eDarcek.com - Váš poradce při nakupování dárků. Jednoduchý vyhledávací nástroj Vám po zadání Vašeho požadavku najde různá klíčová slova

Web: www.edarcek.com

Další související informace

Dárek pro ženu

výklad, sen, dárek, žena – Blíží se vánoce, narozeniny, Valentýn nebo svátek a Vy nemáte ještě ten pravý dárek pro přítelkyni nebo manželku? Výklad snu je netradiční a originální dárek, který potěší každou romantickou duši. Věnujte ženě výklad i s dárkovým certifikátem.

Telefonní seznam

telefonní,seznam,mobilních,telefonů,bytových – Jak se orientovat při vyhledávaní čísel online. Informace o telefonním seznamu, předvolbách mobilních telefonů a pevných linek, telefonním seznamu na slovensku a vývoji mobilních telefonů i pevných linek.

ENTERplex

aukce, e-aukce, elektřina, plyn, elektrická – Hlavní činnost společnosti ENTERplex, s.r.o. je zprostředkování obchodu prostřednictvím elektronických výběrových řízení. On-line výběrové řízení nebo-li elektronická aukce je realizovaná nejen pro větší klienty jednotlivě, ale i pro více menších klientů, čili ve společné účasti hromadně většího objemu. Dodavatelé v elektronické aukci v přímé soutěži snižují cenu ve prospěch klienta a klient má tímto garanci, že se dostává na nejnižší ceny na českém trhu a to zcela transparentně za jeho přímé účasti v elektronické aukční síni, kde dodavatelé svádí obchodní boj.

Načítání trvalo 0.1857 sekund.