+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kancelářský nábytek INTEBO OFFICES

Klíčová slova: Kancelářský nábytek, psací stoly, kancelářské stol

E-mail: intebokatalogy@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. prosince 2011

Popis: Kancelářský nábytek Intebo Offices to jsou kvalitní praktické kancelářské psací stoly, kancelářské pracovní desky, kontejnery a skříně v různých barvách. S námi sestavíte kancelář a pracovní prostory dle vašich představ.

Web: www.intebo-nabytek.cz/

Další související informace

Kancelářské potřeby a pap

papír, kancelářské potřeby, psací potřeby – Velkoobchod Mefisto 2000 dodává kancelářské potřeby a papír. Nabízíme i mnohé další zboží zejména pro firemní klientelu a kanceláře- flipcharty, sešity, bloky, sešívačky, různé psací potřeby, a mnohé další produkty. Dodáváme zboží jak papírnickým prodejnám, tak samozřejmě firmám. Neváhejte se na nás obrátit s poptávkou, dle množství a četnosti objemů Vám připravíme příjemnou cenu na míru.

Stoly do kanceláře

kancelářský nábytek, stoly, skříně – Poradíme vám jak vybrat kvalitní kancelářsky nábytek, jak vybavit firmu kancelářskými stoly, PC stoly a kancelářskými skříněmi. Vytvoříte ze své kanceláře příznivé prostředí, které zvýší pracovní potenciál ve firmě a zlepší ergonomii práce.

Nábytek, židle, stoly

nábytek, židle, stoly, osvětlení, moderní, design – Společnost DESIGN MANIA byla založena s cílem poskytovat zákazníkům komplexní služby v dodávkách sedacího a stolové nábytku. Zákazníkům nabízíme židle, barové židle, křesla, sedací soupravy, stoly, konferenční stoly, stolové podnože a také stolové desky. Samozřejmostí je možnost atypické výroby dle návrhu a přání zákazníka čímž se docílí individuality a jedinečného vzhledu interiéru. Pro oborové zákazníky (výrobce nábytku, provozovatele gastro provozů apod.) poskytujeme výrazné slevy a akční nabídky na vybrané výrobky z našeho sortimentu. Nedílnou součástí naší nabídky je rovněž zahradní nábytek (zahradní židle, zahradní stoly) vlastní značky, který dodáváme již od roku 2004. Zahradní nábytek je běžně skladem, můžem tak rychle reagovat na potřeby našich zákazníků. Rozšířením nabídky o osvětlení a světla značek Ruggiu a Prandina jsme našim zákazníkům připravili široký sortiment designových výrobků za velmi zajímavé ceny, které zcela jistě rozzáří Váš interiér. Velice rádi Vás přivítáme v našem showroomu na Praze 2 - Spytihněvova ulice 10, kde je možné shlédnout a vyzkoušet desítky výrobků. Nabízíme i možnost zapůjčení vzorků.

Načítání trvalo 2.9188 sekund.