+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

KATALOG FIREM-odpovídá

Klíčová slova: odpověď, podlahářství, spedice Olomouc, řemesla

E-mail: info@kdomitoudela.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. prosince 2009

Popis: Katalog KDOMITOUDĚLÁ.CZ je celoplošný pomocník odpovídající na jednu z nejčastěji pokládaných otázek Kdo mi to udělá?. Najdete v něm služby a firmy z oblastí jako je: autodoprava, stavebnictví, služby téměř všech řemesel, včetně toho nejstaršího, rad z oblasti zdraví, ale také péče o tělo i ducha, vaření, pečení, pomůže Vám najít toho, kdo Vám to vyrobí, ušije, odveze, opraví, postaví, zařídí a ještě Vám na to půjčí. Snahou tohoto katalogu je, všem co potřebují pomoc s vyhledáním kontaktu na firmu či službu, kterou potřebují, poskytnout co nejjednodušší a nejrychlejší cestu k žádané informaci bez zbytečného čekání na zdlouhavé zobrazení reklam netýkajících se jejich dotazu. Na druhé straně umožňuje zviditelnit a nabídnout své služby a profesní zkušenosti těm, kteří je potřebují. Je to příležitost jak získat nové zákazníky s minimálním úsilím, díky tomu, že si Vás najdou sami. Cílem katalogu KDOMITOUDĚLÁ.CZ je vytvořit přehledný prostor pro setkávání se poptávky s nabídkou.

Web: www.kdomitoudela.cz

Další související informace

Penzion Garnet v Olomouci

Restaurace, pension, penzion, Olomouc, ubytování, – Restaurace a Pension GARNET nabízí možnost posezení v příjemném a klimatizovaném prostředí. Ubytování, které je součástí objektu je moderně zařízeno . Dbáme na spokojenost našich zákazníků. Čistota, vůně a rodinná atmosféra . Pořádání firemních i rodinných oslav, rautů, svateb. Možnost zajištění živé hudby.

Cartellone appartamento hotel v Pardubicích

Cartellone appartamento hotel,ubytování v – Nově zrekonstruovaný appartamento hotel Cartellone v Pardubicích se nachází v samotném centru, v blízkosti Pardubického zámku .V tomto appart.hotelu najdete zde vynikající restauraci s velkou zahradou a otevřeným grilem. Pokoje jsou vybavené tv, sprchou/vanou vč wc a wi-fi připojení. Jedná se o vilu, která je zasazena do krásné zahrady, klademe zde důraz na soukromí a máte zde možnost parkování v uzavřeném objektu.

Pension KOVÁRNA v Bukvicích

Pension KOVÁRNA,ubytování v – Restaurace a penzion Kovárna se nachází v obci Bukvice, 6 km od města Jičín.Nabízíme ubytování ve 4 luxusních apartmánech s možností celodenního stravování ve stylové restauraci, parkoviště, soukromou terasu pro ubytované. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem a samostatným WC, televizí se satelitním příjmem.Naší snahou je proměnit prastaré kovářské hodnoty v poctivý přístup ke kuchařskému umění, které se snoubí s přírodními surovinami. Vše můžete vyzkoušet sami. Přijďte strávit příjemné chvilky do malebné restaurace Kovárna.

Načítání trvalo 3.1776 sekund.