+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Katalog nabídek a poptáve

Klíčová slova: nabídky,poptávky,produkty,levně,služby

E-mail: lmayer@obchudek.org

Datum vloľení do katalogu: 1. prosince 2009

Popis: Službou obchudek.org se myslí umožnění zadání poptávky a nabídky popř. produktu prostřednictvím internetového formuláře uživatelem a rozeslání poptávky registrovaným dodavatelům pokud o to mají zájem, jinak jsou všechny poptávky a nabídky přístupné na stránkách www.obchudek.org.

Web: nabidka.obchudek.org

Další související informace

Mula - levné stěhování a

doprava,mezinárodní,přeprava,stěhování,levně – Mula je tu pro Vás, chcete-li cokoliv levně přepravit kamkoliv... Společnost Mula s.r.o. přichází na český internet s novou službou. Provozuje stránky www.mula.cz, představující specifický druh aukčního portálu, na němž je možno zajistit levnou přepravu nákladu či levné stěhování. Společnost v současné době primárně cílí na české uživatele, nicméně pole její působnosti je mnohem širší. Mula se snaží zprostředkovávat nejen vnitrostátní nákladní přepravu, ale také mezinárodní nákladní přepravu, a to v rámci celé Evropy, avšak se zvláštním důrazem na nákladní dopravu směřovanou do zemí bývalého Sovětského svazu a celé východní Evropy. Na stránkách www.mula.cz je možno zaregistrovat se jednak jako uživatel, jednak jako dopravce. Registrovaní uživatelé mají možnost vkládat poptávky. Prostřednictvím webového formuláře zadají, co chtějí převézt či přestěhovat, a kam chtějí příslušnou věc (nebo i rozměrnější náklad) převézt. Následně počkají na nabídky registrovaných dopravců. Z nabídek, kterých se jim dostane, si pak mohou (ale nemusejí!) vybrat. V současné chvíli jsou veškeré služby portálu zdarma. V budoucnu je plánováno částečné zpoplatnění služby poskytované registrovaným přepravcům, a to ve smyslu jakési malé provize z vyhrané aukce.

SEO Optimalizace

SEO optimalizace, optimalizace pro vyhledávače – Vyhledávače SEO - optimalizace pro vyhledávače podporuje propagaci firem a prodej produktů pomocí nástrojů mezi které patří SEO analýza klíčových slov, validita webu, optimalizace kódu, analýza pozice ve vyhledávačích, registrace do katalogů, analýza popularity, denzita klíčových slov, analýza unikátních textů nebo tvorby zpětných odkazů. Optimalizace webu má za účel získat přední pozice ve vyhledávačích a tím zvýšit návštěvnost optimalizované stránky.

Služby katalog

služby, katalog, služby praha, optimalizace, leten – Služby katalog to je katalog pro služby Praha jako je optimalizace www pro vyhledávače, letenky, pro domácnost třb. prádelna, dětské oblečení nebo foto. Služby které obsahuje tento katalog jsou určeny pro Ty kdo hledají kvalitní službu za nízké ceny. Veškeré služby které zde nabízíme i kvalita služeb, jsou doporučeny po osobním prověření našimi zákazníky. Katalog služeb slouží k nalezení služby kterou požadujete.

Načítání trvalo 0.0586 sekund.