+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Katalog prací

Klíčová slova: práce, kalatog prací, popis práce, pracovní místo

E-mail: sarka.jakubcova@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 2. ?ervna 2011

Popis: Pomůže vám správně zařadit pracovní místa a zaměstnance do odpovídajících platových tříd. Přináší výhodu fulltextového vyhledávání a snadného vytváření popisu práce. Navíc obsahuje databázi vzorových popisů práce, které můžete libovolně využívat.

Web: www.katalog-praci.cz

Další související informace

Volná pracovní místa

pracovní místa, práce, brigády, rekvalifikace – Vše o pracovním trhu najdete na jednom místě. Hledejte volná pracovní místa, brigády nebo rekvalifikace přesně podle vašich představ. Vysněné pracovní místo už není pouhým snem, může se stát skutečností

Úklidový servis Škaroupka

úklid, úklid brno, úklidová firma, úklidové práce, – Úklidová agentura provozující úklidové práce zaměřená převážně na Brno. Zajišťuje pravidelný i jednorázový úklid různých typů komerčních objektů od menších firem až po různá administrativní a obchodní centra, uklízení domácností a úklid bytu.

Práce s JOBkralle

práce, zaměstnání, pracovní nabídky, volná místa, – Najdete tisíce pracovních nabídek na jednom místě. Jobkralle Vám umožní snadné a rychlé prohledávaní pracovních nabídek v Česku. Je to meta vyhledávač pracovních nabídek na internetu s shromažďuje všechny práce, které jsou momentálně k dispozici.

Načítání trvalo 0.0569 sekund.