+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Katalog prací

Klíčová slova: práce, kalatog prací, popis práce, pracovní místo

E-mail: sarka.jakubcova@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 2. ?ervna 2011

Popis: Pomůže vám správně zařadit pracovní místa a zaměstnance do odpovídajících platových tříd. Přináší výhodu fulltextového vyhledávání a snadného vytváření popisu práce. Navíc obsahuje databázi vzorových popisů práce, které můžete libovolně využívat.

Web: www.katalog-praci.cz

Další související informace

Nabídka práce

nabídka práce, volná pracovní místa, práce – Nabízíme volná pracovní místa v oblasti finačního poradenství. Nabídka práce na pozici operátora callcentra, finačního analytika, manažera obchodního týmu, finančního konzultanta či asistenta.

Ajoba.eu

ajoba.eu, nabídky práce, aukce práce, pracovní po – Ajoba.eu je moderní internetový server pracovních pozic, aukcí pracovních pozic, obchodních nabídek a poptávek. Naleznete zde nabídky práce všech oborů, brigády i pro absolventy - zdarma.Ajoba.eu je moderní internetový server pracovních pozic, aukcí pracovních pozic, obchodních nabídek a poptávek. Naleznete zde nabídky práce všech oborů, brigády i pro absolventy - zdarma.

Úřady práce

urad prace, urady prace, info o praci, urady, zame – Úřad práce je ustanoven zejména proto, aby pomohl lidem, kteří přišli vlastní vinou anebo vinou někoho jiného o zaměstnání. Jak na úřady práce, kde je najdeme a další informace s tímto spojeny nejdete zde.

Načítání trvalo 0.0644 sekund.