+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Konference Modrá Stodola

Klíčová slova: Konference

E-mail: recepce@modrastodola.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. b?ezna 2011

Popis: Modrá stodola poskytuje komplexní zázemí pro pořádání konferencí, obchodní jednání, školení nebo meetingy. Nabízí sál pro 120 osob s moderní konferenční technikou a salonek pro 20-25 osob. Vše doplněno profesionálními službami v oblasti cateringu.

Web: konference.modrastodola.cz

Další související informace

Home Credit online půjčka

Home Credit, Home Credit půjčka, půjčky – Společnost Home Credit a.s. patří na našem nebankovním trhu mezi zavedené a stabilní firmy, které poskytují svým klientům rychlé a levné online půjčky. Už nemusíte dlouhodobě šetřit proto, abyste měli k dispozici potřebnou částku peněz.

Sinclair ZX Spectrum

Sinclair, Amstrad, Didaktik, ZX Spectrum, Gama, M – Stránky vìnované osmibitové herní legendì Sinclair ZX Spectrum. Sinclair ZX Spectrum, mezi fanoušky oznaèovaný jako Speccy, je 8bitový domácí poèítaè, pùvodnì vyrábìný ve Velké Británii v 80. letech 20. století firmou Sinclair Research pozdìji firmou Amstrad. Sinclair ZX Spectrum se stal natolik úspìšný, že se ve svìtì zaèaly vyrábìt jeho klony - v bývalém Èeskoslovensku to byly poèítaèe Didaktik Gama, Didaktik M a Didaktik Kompakt.

Bio konference

Bio konference – Jsme nově otevřený internetový obchod, který vám nabízí všemožné vybavení na lyže a hory. Pokud se tedy chystáte vyjet na výlet na hory, lyžovat, bobovat nebo běžkovat, nakupujte u nás! Jsme nově otevřený internetový obchod, který vám nabízí všemožné vybavení na lyže a hory. Pokud se tedy chystáte vyjet na výlet na hory, lyžovat, bobovat nebo běžkovat, nakupujte u nás!

Načítání trvalo 0.0669 sekund.