+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Konference Modrá Stodola

Klíčová slova: Konference

E-mail: recepce@modrastodola.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. b?ezna 2011

Popis: Modrá stodola poskytuje komplexní zázemí pro pořádání konferencí, obchodní jednání, školení nebo meetingy. Nabízí sál pro 120 osob s moderní konferenční technikou a salonek pro 20-25 osob. Vše doplněno profesionálními službami v oblasti cateringu.

Web: konference.modrastodola.cz

Další související informace

Akciové ponuky a zľavy

Zľavy,Zľavové kupóny,Zľavový kupón,voucher,lacný – Na našich stránkach nájdete lacny tovar z rôznych miest Slovenska. Zľavové kupóny na služby aj produkty. Zľavy je možné triediť podľa mesta a obsahu. Hromadné nakupovanie. Akciové ponuky. Voucher ako darček.

Show Jana Krause online archiv

show jana krause,talk show,online,prima – Každý pátek se můžeme těšit na ironický pohled Jana Krause na aktuální dění v naší společnosti. Sledujte i vy talk show tv Prima nejen v televizi, ale i online na internetu a nenechte si ujít porci inteligentního humoru.

Metrový textil Pončík

textilná galantéria,matráž,metrový textil,látky – E-shop s metrovým textilem a textilní galanterií za velkoobchodní ceny. Odběr již od 0,1 m. Možnost previdelního zásobování krejčovství. Naše ponuka: organza, úplety, krajky, satén, tyl, šifón, gabardén, kabátovky, kostýmovky, šatovky, bistrech, blúzkovina, oblekovky, uteráky,...

Načítání trvalo 0.0585 sekund.