+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Konference Modrá Stodola

Klíčová slova: Konference

E-mail: recepce@modrastodola.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. b?ezna 2011

Popis: Modrá stodola poskytuje komplexní zázemí pro pořádání konferencí, obchodní jednání, školení nebo meetingy. Nabízí sál pro 120 osob s moderní konferenční technikou a salonek pro 20-25 osob. Vše doplněno profesionálními službami v oblasti cateringu.

Web: konference.modrastodola.cz

Další související informace

Tiskové zprávy

tiskové zprávy, tiskové konference – Denně aktualizovaný portál informující o dění ve firmách a státní správě. Aktuální tiskové zprávy a tisková prohlášení z firem, tiskové konference avíza a události z ekonomiky i státní správy. Informační servis pro novináře - rss kanály tiskových zpráv, tiskových konferencí a událostí. Nabízíme kompletní služby od napsání vaší tiskové zprávy, zveřejnění na portále a distribuci všem odběratelům zpráv i do sociálních sítí.

Vestavěné skříně, kuchyně

vestavene skrine,kuchyne,skrine na miru,podlahy – Hlavním produktem naší firmy je výroba šatních skříní a to jak běžných tak vestavěných. Dalšími našimi produkty jsou kuchyňské linky, obývací stěny, postele, psací stoly, kancelářský nábytek, parapety, interiérové dveře a další nábytkové variace.

Polygrafická výroba se za

tisk na papír,ofsetový tisk, tisk tiskovin, tiskár – Tiskárna FF Praha se zabývá potiskem triček, ofsetovým tiskem na papír. Tisk novoročenek, pozvánek, tiskovin, letáků, brožur, katalogů aj. Tisk provádíme od počátečního návrhu až k zákazníkům. Tisk maturitních šerp, stuh, stužek, pozvánky i vstupenky

Načítání trvalo 1.2240 sekund.