+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Konferenční Akce

Klíčová slova: Konferenční Akce

E-mail: info@konferencniakce.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. srpna 2010

Popis: Webový portál a katalog věnující se prezentaci hotelových a jiných subjektů, zaměřující se zejména na pořádání konferenčních a incentivních akcí. Tradiční i netradiční prostory pro všechny druhy firemních akcí.

Web: www.konferencniakce.cz

Další související informace

YFA - firemní akce

firemní akce teambuilding soukromé akce jachting – Firemní akce a teambuilding na plachetnicích. Připravíme pro Vás nezapomenutelné zážitky na plachetnicích v ČR i v zahraničí. Dopřejte svým klientům, partnerům či zaměstnancům chvíle plné adrenalinu. Firemní regaty na klíč, outdoorové akce a teambuildingy na lodích jsou vhodné pro všechny věkové skupiny, muže i ženy. Nejsou třeba žádné zkušenosti s jachtingem! Vše probíhá pod dohledem zkušených lektorů. Nabízíme komplexní produkční zajištění firemních akcí (semináře, školení, kongresy).

Tlumočnická techn. Praha

Tlumočnická technika Praha, Konferenční tlumočení, – Oborem společnosti Economic Service s.r.o. - konferenční technika Praha - je tlumočnická technika a ozvučovací technika. Tlumočnická technika je pronajímána na kongresy, konference, semináře atd. Tlumočnická technika Praha, konferenční tlumočení

Načítání trvalo 0.0575 sekund.