+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Konverze z Wordu do LaTeX

Klíčová slova: Word, LaTeX, sazba, typografie, převod

Datum vloľení do katalogu: 7. srpna 2011

Popis: Převedeme Vaše dokumenty z Wordu do LaTexu. Pošlete nám své dokumenty v .doc a od nás dostanete PDF v profesionální typografické kvalitě. Vysázíme Vaše dokumenty v systému LaTeX. Bakalářské a diplomové práce, hromadná korespondence a další... Soustřeďte se na obsah a grafickou úpravu nechte na nás.

Web: word2latex.vyhnal.net

Další související informace

MYFilm - digitalizace

MYFilm Převod DVD CD 8mm kazeta VHS diapozitiv – MYFilm - Převod, přepis na DVD/CD - 16mm, 8mm, 8 mm filmy, kazety z kamery, videokazety VHS, magnetofonové pásky, audiokazety MC, gramofonové desky. Skenování diapozitivu, kinofilmu, fotografie. Točení a tvorba video reklamy, vizitky, prezentace firem.

Studio grafického designu

grafický design, dtp, sazba, grafické návrhy – Studio grafického designu zabývající se kreativním řešením tištěných a internetových medií. Zabývá se, mimo jiné, komplexním zpracováním firemní identity, návrhem a zpracováním firemních tiskovin, časopisů a výročních zpráv. Zajišťuje komplexní servis pro nakladatelství a vydavatelství.

Latex a BDSM Latex a BDSM pomůcky

latex, BDSM, latexové oblečení – Nabízíme výrobu latexových pomůcek, včetně výroby latexového coconu vhodného pro BDSM hrátky, který je vyráběn jedinečnou technologií z litého latexu bez lepených spojů. Textilní výztuha u těchto výrobku zaručuje tvarovou stálost a pevnost výrobku. Jedná se o ruční kusovou výrobu která splňuje náročné požadavky při častých akcí i v komerčním použití.

Načítání trvalo 0.0807 sekund.