+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Konverze z Wordu do LaTeX

Klíčová slova: Word, LaTeX, sazba, typografie, převod

Datum vloľení do katalogu: 7. srpna 2011

Popis: Převedeme Vaše dokumenty z Wordu do LaTexu. Pošlete nám své dokumenty v .doc a od nás dostanete PDF v profesionální typografické kvalitě. Vysázíme Vaše dokumenty v systému LaTeX. Bakalářské a diplomové práce, hromadná korespondence a další... Soustřeďte se na obsah a grafickou úpravu nechte na nás.

Web: word2latex.vyhnal.net

Další související informace

Word šablony

word, šablony, profesionální, dokumenty, tvorba – Vytvoříme profesionální Word šablony firemních a vnitropodnikových dokumentů. Šablony Word dokumentů v Microsoft Word, nebo Open Office, Vám přizpůsobíme na míru s vysokou přesností a dle Vašich požadavků. Do Word šablony umístíme firemní design, případně logo ve vektorovém formátu, nebo bitmapové logo ve vysokém rozlišení zajišťující kvalitní tiskový výstup. Ušetříte na DTP.

SEXshop

Vagíny, vybrátory, venušiny kuličky, latex, sex, – Prostřednictvím našeho sexshopu si Vám dovolujeme nabídnout širokou škálu hraček nejen pro dospělé, ale i zletilé za velmi lákavé ceny se zaručením 100% diskrétnosti. Z nabídky erotického zboží a pomůcek pro svého partnera či partnerku si zajisté vyberete ten správný nástroj ke zpestření Vašeho sexuálního života.

BDSM e-shop

bdsm, bondage, fetish, latex, kuze, lack – Erotické zboží pro vaše netypické fetiše. BDSM, bondage, fetish, latex, guma, clinic, vysoké boty a jiné. Prověřte si naše skvělé ceny. Jsme specializovaný BDSM e-shop a patříme mezi vás. Rychlé a diskrétní dodání.

Načítání trvalo 2.7194 sekund.