+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kouč, lektor a poradce

Klíčová slova: kouč,lektor,poradce,logistika,koučování,služba

E-mail: lektorpro@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. z??? 2010

Popis: Kouč, lektor a poradce pro firmy i fyzické osoby v oblastech: logistika, finanční gramotnost, motivační programy, podpora zaměstnanosti. Koučování, lektorské služby a poradenské konzultace pro vaše potřeby, dle vašich dispozic. Služba pro firmy i fyzické osoby. Společně na cestě k úspěchu.

Web: www.lektorpro.cz

Další související informace

Metalové oblečení

metalové oblečení, punkové oblečení, punk, metal – E-shop s metalovým a punkovým oblečením různých značek. Nabízíme velký výběr různého druhu oblečení, bot, plavek, spodního prádla, bund, ručníků, rohoží, čepic, šatů, peněženek, klíčenek a dalších doplňků.

Společnosti Notable s.r.o

Zakládání sro, ready made společnosti, – Nejrychlejší cesta k zahájení podnikání - ready-made společnosti. Kompletní založení s.r.o. Asistence při zakládání společnosti. Firmy na prodej - zahájení podnikání během jednoho dne. Poskytnutí sídla, jednatele, společníků. Zakládání firem na klíč.

Cool English - kurz angli

maturita, zkouška, online angličtina, angličtina p – On-line kurz angličtiny pro maturanty a vysokoškoláky metodou Imitum, zábavné učení bez nudné výuky gramatiky a biflování slovíček, výslovnost výhradně od rodilých mluvčích (US a GB), vhodná pro všechny, kteří chtějí opravdu mluvit.

Načítání trvalo 0.1829 sekund.