+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Koupelové sety

Klíčová slova: Koupelové sety

E-mail: info@vanocnisety.cz

Datum vloľení do katalogu: 30. prosince 2009

Popis: Koupelové sety . Udělejte radost svým blízkým originálním dárkem, kvalitní tělová kosmetika s dekorativními naměty,truhly mýdla, soli, apod. Firma Janette je na českém i zahraničním trhu už víc jak 18let.

Web: www.vanocnisety.cz

Další související informace

Přírodní a bio kosmetika

přírodní kosmetika, bio kosmetika, koupelové přísa – V internetovém obchodě s přírodní kosmetikou a bio kosmetikou najdete koupelové přísady, koupelovou kosmetiku, tělovou kosmetiku, sprchové gely, vlasovou kosmetiku, tělová mléka a másla. Široký výběr poskytuje kosmetika z Mrtvého moře a dárková kosmetika.

UniEshop - obchodní dům

houpací křesla, ratan sety, zahradní sety – On-line prodej dětského zboží (autosedačky, postýlky, židličky, autíčka, domečky, hračky, trampolíny, přebalovací pulty, komody), produktů pro dům a zahradu (zahradní sety, zahradní nábytek, alu sety, masív sety, paravány, ratan sety, houpací křesla) a zboží pro zdraví a krásu (masérská lehátka, fitness). Jsme Vaším spolehlivým partnerem pro on-line nakupování!

Mák - symbol válečných veteránů

mák, papaver, opium, makové buchty, mák setý – Nejlepší zdroj vápníku mák (Papaver). Jde o kulturní plodinu, která může vyrůst až do výšky 180 cm. Semena máku tvoří z poloviny oleje kyseliny stearové, palmitové a linolové. Rovněž obsahuje i další prospěšné látky pro tělo jako je sodík, fosfor, draslík, hořčík i vápník. Je významnou kulturní rostlinou a jeho využití je značné od potravinářského zpracování až po výrobu drog. Mák se pěstuje především pro účely potravinářské a je doménou několika zemí světa. Nejčastější využití je v pekařství (makové buchty, koláče, různé pečivo), v cukrářství nebo při přípravě jidel (např. nudle s mákem). Nezralé makovice obsahují nebezpečné alkaloidy (morfin, kodein, thebain, papaverin). Mák není považován za ohrožený druh rostliny.

Načítání trvalo 1.3751 sekund.