+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kurz Time management

Klíčová slova: time management, řízení času, nemám čas, nestíhám

E-mail: dotazy@kurz-time-management.cz

Datum vloľení do katalogu: 31. b?ezna 2010

Popis: Času máme všichni stejně. Spoustu času ale promarníme. Tento kurz vás naučí s časem jednoduše pracovat. Vy budete mít více času na rodinu, na koníčky či na práci. Mezinárodně uznávaný autor vám v tom pomůže.

Web: www.kurz-time-management.cz

Další související informace

Odpočinek

odpočinek, relaxace, volný čas, odreagování, uvoln – Relaxace je stav, kdy se v těle uvolňuje svalové a psychické napětí. Při relaxaci dělá člověk obvykle činnost, která ho baví, nebo je mu příjemná. Zbavuje se tak stresu a únavy. Relaxace nemusí znamenat pouze ležení u televize celý den, ale může to být také např. pobyt v přírodě, kdy naše tělo čerpá nové síly, nebo práce na zahrádce.

Outdoor-F, Event Company

Teambuilding, time management, firemní akce – Realizace kurzů týmové spolupráce, komunikace, tvořivosti a vedení týmu. Nabízíme teambuilding - organizaci firemních akcí, zahraniční kurzy, hory, čtyřkolky, intenzivní kurzy, time management, teamwork.

Management z praxe

management, organizace, komunikace – TC Business School je česká nezávislá poradenská a vzdělávací společnost, která vznikla v roce 1992. Naším cílem je zlepšovat management, organizaci a komunikaci firem. Dozvíte se veškeré důležité a užitečné informace týkající se managementu, organizace a komunikaci firem a mnoho dalších příbuzných témat.

Načítání trvalo 0.0677 sekund.