+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Květiny online

Klíčová slova: Květiny online, květiny, kvetiny, květiny, Praha

E-mail: pkvetp@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. kv?tna 2011

Popis: Květiny online: Květiny na balkon, květiny do truhlíku, květiny na zahradu či do bytu. Zajistíme Svatební, smuteční a jiné kytice, věnce, nebo květinovou výzdobu. Rozvoz květin po Praze, ČR i do celého světa. Partner Fleurop - Interflora.cz

Web: kvetiny.blgz.cz

Další související informace

Eloservis.cz

opravy praček, myček nádobí, sporáků, chladniček – Vítáme Vás na stránkách firmy, Vladimír Pur - SERVIS PRAČEK A ELEKTROSPOTŘEBIČŮ, založené v roce 1993. Provádíme opravy automatických praček, myček nádobí, sporáků, chladniček a mrazniček, mikrovlnných trub, bojlerů a další bílé techniky určené pro domácnost. Od roku 1997 jsme rozšířili oblast našeho působení na opravy elektrického ručního nářadí. Opravujeme téměř všechny spotřebiče, od všech výrobců, prodávané na českém trhu. Opravy velkých spotřebičů provádíme přímo u zákazníka! Pokud je to však nutné využíváme k opravám naši dílnu v sídle firmy, která je náležitě vybavena pro náročnější opravy, především praček, myček a drobných spotřebičů. Servis zajišťujeme pro města Olomouc, Litovel, Uničov, Mohelnice, Moravská Třebová, Zábřeh, Šumperk a jejich okolí. Zakázky přijímáme ve všedních dnech od 7,00 do 17,00hod. na telefonním čísle: (+420) 604 938 266 Věříme, že budete s našimi službami spokojeni.

Scio Veritas s.r.o.

veřejné mínění, ankety, průzkum, spotřebitelé – Společnost Scio Veritas s.r.o. je provozovatelem on-line systému pro sběr dat a průzkumy trhu Známenázor.cz, dále realizující dlouhodobý i krátkodobý monitoring trhu, audit a e-learning. Spolupracuje na dlouhodobých vzdělávacích projektech.

Načítání trvalo 0.0658 sekund.