+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kytice online

Klíčová slova: kvety, online, predaj, internet, kvetinárstvo, dar

E-mail: kvetyonline@yahoo.com

Datum vloľení do katalogu: 31. ??jna 2012

Popis: Chcete niekomu poslať kyticu? Žiaden problém. A čo tak poslať voňavku, sladký dezert, víno, darčekový kôš alebo šperk? Tak neváhajte, máme pre vás riešenie. Máme kytice, črepníkové kvety, darčeky od výmyslu sveta a to všetko môže byť doručené tomu, komu chcete, už do 24 hodín za výhodné ceny.

Web: www.kvety-online.com

Další související informace

Cizí jazyky

angličtina, kurzy, online, vzdělávání, zdarma – www.portaljazyku.cz je nový informační portál zaměřený na jazykové vzdělávání především v České republice. Neopomíjí témata týkající se vzdělávání v širším významu. Uživatelé zde najdou užitečné studijní a výukové materiály, texty, dokumenty i pozvánky na různé akce. Informace zprostředkováváme formou hypertextových odkazů nebo autorských textů. Součástí portálu je také inzertní servis.

Super-Rádio.cz

rádia, online, informace, rozhovory – Zpravodajský portál Super-Rádio.cz se zabývá problematikou rozhlasového éteru. Na portálu najdete kompletní informace ze světa rádií, rozhovory se známými moderátory, odkazy na live poslech, pohledy do studií českých rádií a mnoho dalšího.

Povinné ručení

povinné, ručení, auta, online, nejlevnější, srovná – Povinné ručení patří k pravidelným, opakujícím se nákladům. Ušetřete na něm. Porovnejte si nabídky pojišťoven a najděte tu nejlevněší pro Vás. Průměrná úspora připadající na jednoho zákazníka činí 1750Kč. Více info a porovnání na webu.

Načítání trvalo 0.0617 sekund.