+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Lacné účtovníctvo

Klíčová slova: uctovnictvo, podvojne uctovnictvo, mzdy, dane,

E-mail: be4sro@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 15. srpna 2013

Popis: Vedenie jednoduchého a podvojného účtovníctva, daňové poradenstvo, spracovanie miezd, daňových priznaní, DPH a ešte omnoho viac, ONLINE na celom Slovensku a za ceny o 30% nižšie, ako u kohokoľvek iného.

Web: www.uctovnictvobb.eu

Další související informace

daňe a účetnictví Brno

daně, účetnictví, mzdy, daňové poradenství – Nabízíme daňové poradenství, vedení účetnictví, zpracování mezd, zpracování a odklad daňových přiznání, ekonomické poradenství - to vše i v angličtině - daňový poradce pro Brno a okolí Ing. Ivan Tutko.

LevneUcto.cz - Účetnictví

účetní, účetnictví, daňová evidence, daně, mzdy – Účetnictví (podvojné účetnictví), daňová evidence (jednoduché účetnictví), daně, personalistika a mzdy jsou pro Vás noční můrou? Nechte nám Vaše starosti. Zajišťujeme a nabízíme kompletní řešení v oblasti účetnictví, daňové evidence, daní, personalistiky a mezd, evidence majetku, skladového hospodařství, rekonstrukce účetnictví pro právnické a fyzické osoby za přijatelné ceny.

accace.com

účetnictví, daně, mzdy – Accace je přední poskytovatel outsourcingu účetnictví a mzdové agendy, daňového a korporátního poradenství. V současné době působí v 10 zemích regionu CEE – České republice, Slovensku, Rumunsku, Maďarsku, Polsku, Ukrajině, Bulharsku, Chorvatsku, Slovinsku a Srbsku. Získáte jednoho projektového manažera pro všechny služby a země, v nichž působíte.

Načítání trvalo 0.0620 sekund.