+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Lacné účtovníctvo

Klíčová slova: uctovnictvo, podvojne uctovnictvo, mzdy, dane,

E-mail: be4sro@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 15. srpna 2013

Popis: Vedenie jednoduchého a podvojného účtovníctva, daňové poradenstvo, spracovanie miezd, daňových priznaní, DPH a ešte omnoho viac, ONLINE na celom Slovensku a za ceny o 30% nižšie, ako u kohokoľvek iného.

Web: www.uctovnictvobb.eu

Další související informace

Účetnictví

účetnictví Hradec Králové, evidence, mzdy, daňě, – Eva Vyčítalová poskytuje kompletní servis účetních služeb pro malé a střední firmy v oblasti zpracování a vedení účetnictví, daňové evidence, zpracování daňových přiznání a zastupování klientů na úřadech

účetnictví,

Účetnictví, daňové evidence, daně, mzdy, – EVITAX, s.r.o. - firemní prezentace: jedná se o společnost zaměřenou na poskytování daňového poradenství a vedení všech druhů ekonomických evidencí (tedy hlavně účetnictví, daňové evidence a mzdových agend). U plátců DPH je samozřejmě prováděna zároveň i evidence této daně.). Je evidována v seznamu právnických osob vykonávajících daňové poradenství vedeného Komorou daňových poradců ČR. Společnost tedy vykonává daňové poradenství pomocí daňových poradců zapsaných (již od roku 1994) v seznamu Komory daňových poradců ČR. Sídlem je Roudnice n/L, kde má také jednu ze svých kanceláří, další pobočkou je Chrudim v Pardubickém kraji.

accace.com

účetnictví, daně, mzdy – Accace je přední poskytovatel outsourcingu účetnictví a mzdové agendy, daňového a korporátního poradenství. V současné době působí v 10 zemích regionu CEE – České republice, Slovensku, Rumunsku, Maďarsku, Polsku, Ukrajině, Bulharsku, Chorvatsku, Slovinsku a Srbsku. Získáte jednoho projektového manažera pro všechny služby a země, v nichž působíte.

Načítání trvalo 2.8659 sekund.