+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Lacné účtovníctvo

Klíčová slova: uctovnictvo, podvojne uctovnictvo, mzdy, dane,

E-mail: be4sro@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 15. srpna 2013

Popis: Vedenie jednoduchého a podvojného účtovníctva, daňové poradenstvo, spracovanie miezd, daňových priznaní, DPH a ešte omnoho viac, ONLINE na celom Slovensku a za ceny o 30% nižšie, ako u kohokoľvek iného.

Web: www.uctovnictvobb.eu

Další související informace

PDU s.r.o - daňový servis

daně, ucetnictvi, účetní, mzdy, finance – Kompletní daňový, finanční a učetní servis. Vedení účetnictví, daňové evidence, účetní poradenství, zpracování mezd pro malé i velké organizace. ____ Jsme společnost, která působí v oboru daní a účetnictví od r. 1999 a je pokračovatelem - fyzické osoby(certifikovaného daňového poradce č. 001437) podnikající od r. 1995.

LogiTax, s.r.o.

účetnictví, daně, mzdy, outsourcing účetnictví, da – Vedení účetnictví a mezd, včetně daňového poradenství. Založení společnosti. Pracujeme profesionálně, moderně a rychle za velmi příznivé ceny. Nejsme jen služba, jsme především váš partner. Vedení účetnictví a mezd, včetně daňového poradenství. Založení společnosti. Pracujeme profesionálně, moderně a rychle za velmi příznivé ceny. Nejsme jen služba, jsme především váš partner.

RNDr. Pavol Jediný - Pars

autobusová doprava, účtovníctvo, mzdy, dane – Firma sa zaoberá nepravidelnou vnútroštátnou a medzištátnou autobusovou dopravou s kapacitou do 33 osôb a spracovaním jednoduchého účtovníctva, daní, miezd a personalistiky. Firma sa zaoberá nepravidelnou vnútroštátnou a medzištátnou autobusovou dopravou s kapacitou do 33 osôb a spracovaním jednoduchého účtovníctva, daní, miezd a personalistiky.

Načítání trvalo 3.0912 sekund.