+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

LiveChat - Triple X Chat

Klíčová slova: Livechat Praha, Live chat Praha, Videochat Praha

E-mail: info@triplexchat.com

Datum vloľení do katalogu: 22. dubna 2011

Popis: Triple X Chat je moderní video LiveChat studio v Praze, sídlící v centru města, jen několik minut chůze od Václavského náměstí. Působíme na trhu kybernetické/interaktivní zábavy pro dospělé. Nabízíme volná místa internetovým modelkám starším 18. let v live chat studiu v centru Prahy. Nabízíme plně profesionální a seriózní přístup, férový provizní systém, naprostou časovou flexibilitu při plánování směn, 100% hygienu ve studiu a maximální diskrétnost (blokace přístupů, nevytváříme žádný záznam video signálu - vše pouze živě). Výplaty provizí každé dva týdny. Možnost další složky příjmu z Vámi doporučených modelek. Po oboustranné dohodě je možná nezávazná prohlídka našeho studia. Požadujeme základy anglického nebo německého jazyka. Spolehlivost. Další podrobnosti naleznete na našich webových stránkách.

Web: www.triplexchat.com

Další související informace

Pneuservis Praha 8

Pneuservis, pneu, pneu Praha, pneuservis Praha 8 – Autoservis a pneuservis, zaměřujeme se především na značky koncernu Škoda Auto, tj. Škoda, VW, AUDI, SEAT, ale i jiných. Výměna a vyvážení pneu, uskladnění pneumatik, rovnání a lakování alu disků.

Instalatéři Praha 9

instalatéři Praha 9, instalatéři Praha, instalatér – Instalatéři Praha 9: instalatérské práce, montáže, rekonstrukce, výměny a opravy vodovodního a kanalizačního potrubí. Výměna a oprava plynových kotlů, servis plynových kotlů, podlahové topení. Rekonstrukce koupelny a bytového jádra, podlahové krytiny.

Autoskla Praha 6

Autoskla Praha 6, výměna autoskla Praha, autoskla – Autoskla Praha 6: výměna autoskla, boční autoskla, zadní autoskla, přední autoskla, autofolie, autoskla. Výměna autoskla u osobních i užitkových vozidel všech značek, zajistíme kompletní servis vozidel či výměnu pneumatik. Ošetření a čištění interiéru, výměna klimatizace a další drobné opravy. Výměna prasklého i rozbitého autoskla.

Načítání trvalo 0.0800 sekund.