+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Logopedická poradna

Klíčová slova: Logopedie, poradna, online, cvičení

Datum vloľení do katalogu: 10. srpna 2010

Popis: Stále více dětí má obtíže s řečí a potřebují vyhledat odbornou logopedickou péči. Na našem webu se dozvíte základní informace, které se týkají vad řeči, logopedických ambulancí a logopedické péče v České republice.

Web: www.logopedonline.cz

Další související informace

Cvičení pro těhotné

cvičení pro těhotné,cvičení pilates – Pokud jste v období těhotenství a sháníte informace o správném cvičení nebo různých těhotenských kurzech, které vám pomohou v nastávajícím období nebo u porodu, pak jsou tyto stránky určeny právě pro Vás!

Výroba razítek online

razitko, razítka, razítka online, výroba razítek – Mimo digitálního tisku, vyrábíme již více jak 11 let také kvalitní samobarvící a dřevěná, malá, velká i datumová razítka on-line. Razítko vyrobíme do 24 hodin. Pro zprostředkovatele máme připraveny velmi zajímavé slevy, pro bližší informace nás kontaktujte.

Povinné ručení online

Povinné ručení, online, srovnání, levně – Srovnání cen povinného ručení online. Aktuální informace o nabídkách povinného ručení. Online kalkulačka, která rychle poradí, u které pojišťovny pro vás bude uzavření povinného ručení nejvýhodnější.

Načítání trvalo 0.0588 sekund.