+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Maďarština za rohem

Klíčová slova: překlady, tlumočení, maďarština

E-mail: registrace@vybos.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. listopadu 2010

Popis: Překladatelé a tlumočníci Agentury Drakard se specializují výhradně na překlady z češtiny do maďarštiny a naopak. Agentura Drakard je malá. Tvoří ji několik překladatelů a tlumočníků, kteří se navzájem znají a vytvářejí loajální a dobře fungující tým. Agentura může reagovat na zakázky z nejrůznějších profesních specializací. U větších zakázek, které vyžadují práci více překladatelů zároveň, je zajištěna vzájemná (virtuální i osobní) spolupráce mezi překladateli. Vždy se určí „vedoucí týmu“, který koordinuje práci, odpovídá za správnou terminologii a jednotnost celého textu.

Web: www.drakard.cz

Další související informace

Překlady Ihned

překlady, překladatelství, překladatelské služby – Poskytujeme profesionální překladatelské služby a překlady textů z a do mnoha jazyků - rychle, kvalitně a levně. Naše hlavní služby jsou překlady a korektury rodilým mluvčím. Překládáme obecné i odborné dokumenty, soudní texty a webové stránky.

Překladatelství

překlady, korektury, tlumočení, překladatelské slu – Agentura Překlady Ihned vyniká v rychlosti. Nabízí překlady a překladatelské služby, korektury i tlumočení v kombinaci s několika různými evropskými i světovými jazyky.Krátké překlady Vám vyhotovíme do druhého dne.Agentura Překlady Ihned vyniká v rychlosti

Načítání trvalo 0.0553 sekund.