+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Makita nářadí

Klíčová slova: nářadí Makita

E-mail: info@makita-naradi.com

Datum vloľení do katalogu: 13. ?ervence 2011

Popis: Kompletní sortiment nářadí Makita. Ruční nářadí Makita je vyráběno v tradiční zeleno-černé barevné kombinaci. Profi elektrické a pneumatické nářadí a čistící technika. barevné kombinaci. Profi elektrické a pneumatické nářadí a čistící technika. barevné kombinaci. Profi elektrické a pneumatické nářadí a čistící technika.

Web: www.makita-naradi.com/

Další související informace

Ruční nářadí

vrtačky, brusky, pily, kladiva, narex, makita – Ruční nářadí pro kutily i profesionály. Vrtačky, brusky, hoblíky, pily, kladiva, frézy, vysavače, kompresory renomovaných výrobců Narex, Makita, Bosch, Lumag, Powerplus, Dolmar, Metabo, Hawera, Hitachi, Protool a dalších. Záruční i pozáruční servis.

Fasádní polystyren

stavební polystyren, fasádní polystyren, nářadí – Online prodej stavebního polystyrenu a nářadí. V našem internetovém obchodě najdete nejen stavební ale i fasádní polystyren ESP k zateplení Vašeho domu.

Vladimír Pavlů

příslušenství k nářadí Black and Decker – Provoz internetového obchodu se sortimentem ručního nářadí,elektrického nářadí,železářství,domácími potřebami.Prodáváme zejména zboží značek Fiskars,Black and Decker včetně příslušenství, Magg. Provozujeme bazar zejména s antikvariátními knihami.

Načítání trvalo 1.4950 sekund.