+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

MAX - Trade

Klíčová slova: spotřební elektronika, SMD komponenty, telefony GS

Datum vloľení do katalogu: 22. listopadu 2012

Popis: Firma MAX - International Trade s.r.o. je importerem spotřební elektroniky a také se zabívá exportem do celého světa. Specializujeme se na spotřební elektroniku, SMD komponenty, telefony GSM, LED světla, LED emittery, LED diody, SSD a HDD disky.

Web: www.max-trade.cz

Další související informace

Abaka-shop.cz

fotoaparáty, GPS, PC, elektronika, tiskárny – Připravili jsme pro Vás širokou nabídku výrobků z oblasti audio-video, foto-video, PC, notebooky a veškeré PC příslušenství. Dále Vám nabízíme kancelářskou techniku, měřící techniku, ve které naleznete např. meteostanice, teploměry, dalekohledy a řadu dalšího zboží. Sortiment si můžete objednat za nízké ceny, zboží jsme schopni Vám doručit již do dvou pracovních dnů.

Elektro, digitální techni

bílé zboží, elektronika, interentový obchodní dům – Digiprofi.cz je specialistou na prodej elektra a digitální techniky, jako bílé zboží, počítače, domácí elektrospotřebiče, fotoaparáty, mobilní telefony. Snažíme se aby jsme ve většině byli levnější než konkurence při zachování nadstandardních služeb, novinky, soutěže, věrnostní program apod.

Načítání trvalo 3.1654 sekund.