+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

MaxiRegály.cz

Klíčová slova: regály,regálové, systémy,kvalitní,pevné,stabilní

Datum vloľení do katalogu: 5. dubna 2011

Popis: Maxi-Regály.cz je specializovaný internetový obchod, který Vám nabízí kompletní sortiment regálů, regálové systémy a také systémy pro uskladnění dokumentů. V celkem osmi produktových řadách naleznete regály, pokrývající všechny možnosti využití – od lehkých kancelářských až po vysokozátěžové modely. Nabízíme regály určené pro venkovní, ale i vnitřní použití. Nosnosti se pohybují v rozmezí 800 až 2.500 kg. Je možné vybrat konfiguraci polic pro každý konkrétní model.

Web: maxi-regaly.cz

Další související informace

Sikovnedarky.cz internet

Originální dárky,gadgets,vánoční dárky,dárkové př – Sikovnedarky.cz Internetový obchod s drobnou elektronikou a dárkovým zbožím.Originální dárky,gadgets,vánoční dárky,dárkové předměty,chovatelské potřeby,auto-moto,sikovnedarky.Sikovnedarky.cz internetový obchod s elektronikou,dárkové předměty,vánoční dárky,chovatelské potřeby,auto-moto.

Sinclair ZX Spectrum

Sinclair, Amstrad, Didaktik, ZX Spectrum, Gama, M – Stránky vìnované osmibitové herní legendì Sinclair ZX Spectrum. Sinclair ZX Spectrum, mezi fanoušky oznaèovaný jako Speccy, je 8bitový domácí poèítaè, pùvodnì vyrábìný ve Velké Británii v 80. letech 20. století firmou Sinclair Research pozdìji firmou Amstrad. Sinclair ZX Spectrum se stal natolik úspìšný, že se ve svìtì zaèaly vyrábìt jeho klony - v bývalém Èeskoslovensku to byly poèítaèe Didaktik Gama, Didaktik M a Didaktik Kompakt.

Kabelky z rejnočí kůže

peněženky, kabelky, opasky, šperky, mořské perly – Internetový obchod Rejnok s luxusními peněženkami, kabelkami a opasky z exotické rejnočí a hadí kůže. Najdete zde také šperky z pravých mořských perel, náhrdelníky se žraločími zuby, orchideje ve zlatě a zapalovače z rejnočí kůže.

Načítání trvalo 0.0856 sekund.