+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

MaxiRegály.cz

Klíčová slova: regály,regálové, systémy,kvalitní,pevné,stabilní

Datum vloľení do katalogu: 5. dubna 2011

Popis: Maxi-Regály.cz je specializovaný internetový obchod, který Vám nabízí kompletní sortiment regálů, regálové systémy a také systémy pro uskladnění dokumentů. V celkem osmi produktových řadách naleznete regály, pokrývající všechny možnosti využití – od lehkých kancelářských až po vysokozátěžové modely. Nabízíme regály určené pro venkovní, ale i vnitřní použití. Nosnosti se pohybují v rozmezí 800 až 2.500 kg. Je možné vybrat konfiguraci polic pro každý konkrétní model.

Web: maxi-regaly.cz

Další související informace

Vestavěné skříně, kuchyně

vestavene skrine,kuchyne,skrine na miru,podlahy – Hlavním produktem naší firmy je výroba šatních skříní a to jak běžných tak vestavěných. Dalšími našimi produkty jsou kuchyňské linky, obývací stěny, postele, psací stoly, kancelářský nábytek, parapety, interiérové dveře a další nábytkové variace.

Srdce a jeho nemoci

srdce,arytmie,infark myokardu, angina pectoris – Srdce je životně důležitý dutý svalový orgán, který zajišťuje prokrvování všech ostatních orgánů. Tím je zásobí kyslíkem, živinami a odvádí odpadní látky. Srdeční onemocnění se řadí mezi nejčastější příčinu úmrtí u nás i ve světě.

Automaty Online

Automaty Online – na našich webových stránkach sme vám možnosť pogrania dnes vo všetkých druhov hracích automatov on-line zadarmo. Okrem toho, naši hráči sú radi, aby vám pomohol v žiadnom problému. Pozrite sa teda žiadne ďalšie jednoducho navštívte naše webové stránky plne profesionálne

Načítání trvalo 0.0523 sekund.