+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Mediácia, mimosúdne vyrov

Klíčová slova: mediácia, mediátor, mediačné konanie

E-mail: bosnakova@pravomediacie.sk

Datum vloľení do katalogu: 6. listopadu 2013

Popis: Mediácia je spôsob mimosúdneho riešenia sporov - konfliktov, nedorozumení, nezhôd, súperenia, ktoré vznikajú v rôznych oblastiach života ľudí v ich vzťahoch. Spor sa rieši pod dohľadom mediátora. Môže prebiehať spoločne so súdnym konaním. Mediácia nie je prísne formálna ako súdny proces, ale má taktiež svoj stanovený postup a pravidlá ktoré je nutné dodržiavať.

Web: www.pravomediacie.sk

Další související informace

Jak se zbavit vrásek

krém na vrásky, vyhlazení vrásek, vichy, vichy nor – Prakticky každá žena chce být krásná, čemuž logicky odpovídá také velké množství různých kosmetických přípravků, které jsou v současné době k dispozici. Prakticky každá žena chce být krásná, čemuž logicky odpovídá také velké množství různých kosmetických přípravků, které jsou v současné době k dispozici.

Home Credit kalkulačka

Home Credit, Home Credit půjčka, půjčky – V nesnázích potřebujete peníze především rychle. Schválení žádosti o půjčku proto trvá jen několik minut. Home Credit je jednou z mále společností která vyřizuje půjčky ihned. Peníze z půjčky budete mít k dispozici do 5 dnů. Půjčit si můžete libovolnou částku od 10.000 do 150.000 korun. Dobu splatnosti si samozřejmě volíte také vy.

Sikovnedarky.cz internet

Originální dárky,gadgets,vánoční dárky,dárkové př – Sikovnedarky.cz Internetový obchod s drobnou elektronikou a dárkovým zbožím.Originální dárky,gadgets,vánoční dárky,dárkové předměty,chovatelské potřeby,auto-moto,sikovnedarky.Sikovnedarky.cz internetový obchod s elektronikou,dárkové předměty,vánoční dárky,chovatelské potřeby,auto-moto.

Načítání trvalo 0.0827 sekund.