+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Mikrostránky.com

Klíčová slova: mikrostránky,minisites,microsites,hosting

E-mail: mikrostranky@regdokat.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. ?nora 2009

Popis: Snadno ovladatelné webové rozhraní pro tvorbu vašich mikrostránek. Web v něm dokáže vytvořit i naprostý laik a zároveň neomezuje odborníky. Součástí služby je také hosting pro tyto stránky. Používání služby a hosting do určitého počtu vytvořených mikrostránek je zdarma. Na každou svou mikrostránku si můžete nasměrovat svou doménu druhého řádu nebo zdarma využít libovolnou doménu třetího řádu.

Web: mikrostranky.com

Další související informace

Samsung Galaxy Ace

Samsung Galaxy Ace, hry, videa, tapety, diskuze – Webovky věnované telefonu Samsung Galaxy Ace. Web se zabývá především tímto telefonem, přičemž obsahem jsou popisy telefonu, výhody i nevýhody a informace o příslušenství. Nechybí ani tapety, hry, videa a diskusní fórum.

Tvorba www stránek

Tvorba www stranek, webdesign chovatelské stanice – Tvorba www stránek pro chovatelské stanice a milovníky zvířat. Uvedeme Vás do světa zvířat tak jak ho ještě neznáte. Také vytváříme vizitky do tisku, loga, banery a také reklamu do schránek i jiné. Webdesign Nozomi tvoří jednotlivé obrazy na zakázku dle přání zákazníka.

Účesy

účesy, vlasy – Informačný portál o účesoch. Zaujímavé strihy pre krátke, polodlhé a dlhé vlasy. Účesy vhodné pre spoločenské podujatia, svadby a ďalšie informácie.Tipy a návody na starostlivosť o vlasy. Fotogalérie účesov na rôzne príležitosti

Načítání trvalo 0.0761 sekund.